Skanska in Poland
  Go to start page

  Green Corner, 27000 m2

  ul. Chłodna 52/54, 00-872 Warszawa
  Green Corner

  Naturalne biura z pozytywną energią

  Green Corner to nowoczesny, energooszczędny budynek biurowy zlokalizowany na ulicy Chłodnej w rozwijającej się biznesowej części Warszawy i doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej. Budynek Green Corner otrzymał certyfikację LEED na poziomie Platinum i jest on zaprojektowany zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Zastosowane w nim rozwiązania nie tylko gwarantują najwyższy komfort pracy, ale również ograniczenie zużycia energii i zasobów naturalnych. Biura są łatwe w aranżacji i optymalnie nasłonecznione, dzięki czemu użytkownicy będą mieli dogodne warunki dla wydajnej pracy. Budynek zaprojektowany został przez Biuro Projektowe MW Projekt.

  Ostatnie powierzchnie do wynajęcia!

   

  niższe zużycie energii elektrycznej

  • Efektywny system wentylacji, wspomagany ciepłym lub chłodnym powietrzem z zewnątrz (freecooling)
  • Energooszczędne oświetlenie z systemem automatycznej regulacji natężenia światła (daylight control)
  • Czujniki ruchu sterujące oświetleniem w częściach wspólnych

  litrów zaoszczędzonej wody rocznie

  • Wykorzystanie wody szarej z pryszniców i umywalek w toaletach
  • Wodooszczędna armatura, toalety i bezwodne pisuary

  odpadów poddanych recyklingowi

  • W trakcie budowy wykorzystywane są materiały wydobywane i produkowane regionalnie.
  • Elementy drewniane i produkty na bazie drewna zastosowane w budynku pochodzą z certyfikowanych upraw (FSC).

  niższe opłaty eksploatacyjne

  • Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym, Green Corner oferuje swoim najemcom niższe opłaty eksploatacyjne w porównaniu z konkurencyjnymi obiektami w podobnej lokalizacji.

  Warszawa metropolią XXI w.

  Warszawa to nie tylko największa metropolia w Polsce, ale to przede wszystkim liczący się na skalę światową ośrodek gospodarczy, polityczny i naukowy. Jako miasto biznesu, kultury i wyjątkowego podejścia do życia Warszawa bije żywym rytmem największych stolic europejskich.

  Warszawa jest największym polskim miastem pod względem liczby ludności oraz powierzchni. Jako stolica administracyjna jest siedzibą większości centralnych organów władzy, ministerstw i przedstawicielstw dyplomatyczno-konsularnych. Warszawskie Śródmieście jest uznawane za jedno z najważniejszych
  centrów biznesu.Warszawa usytuowana jest na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy na południe kontynentu. Dogodne połączenia z największymi miastami Europy i świata zapewnia jej Międzynarodowe Lotnisko Chopina – największy port lotniczy w Polsce. Transport w obrębie miasta ułatwia rozwinięty system połączeń komunikacji miejskiej wraz z metrem, którego rozbudowa planowana jest na najbliższe lata. Warszawa to też ważny ośrodek kulturalny. Znajdują się w niej narodowe teatry, muzea i galerie sztuki. Historyczne centrum Warszawy zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

  Inne nieruchomości w tym mieście

  Loading...

  Podobne nieruchomości

  Loading...