Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Nasze wartości

  Nasze wartości stanowią podstawę każdego naszego działania. Są wyrazem tego, kim jesteśmy, jak postępujemy i w co wierzymy.

  Troszczymy się o życie

  Troszczymy się o ludzi i środowisko. Pracujemy bezpiecznie albo wcale. Nigdy nie przechodzimy obojętnie obok niebezpiecznych zachowań. Wspieramy troskę o zdrowie i dobre samopoczucie. Promujemy zielone, przyjazne środowisku rozwiązania i prowadzimy naszą działalność w sposób zgodny z naturą. Jesteśmy odpowiedzialni wobec przyszłych pokoleń.

  Działamy etycznie i transparentnie

  Prowadzimy biznes w sposób uczciwy i transparentny. Działamy według Kodeksu postępowania i nie akceptujemy rozwiązań na skróty. Wspieramy tworzenie otwartej atmosfery pracy, gdzie każdy może wyrażać swoją opinię.

  Razem jesteśmy lepsi

  Indywidualnie jako pracownicy, jako zespoły oraz jako cała firma zawsze dążymy do bycia lepszymi we wszystkim, co robimy. Jesteśmy organizacją uczącą się i otwarcie dzielimy się naszą wiedzą. Jesteśmy dumni z jakości i innowacyjności. Razem z klientami, partnerami i społecznościami budujemy Jedną Skanska. Wykorzystujemy różnorodność, aby dostarczyć najlepsze rozwiązania. Wspieramy kulturę włączenia, jesteśmy otwarci i uczciwi, okazując sobie nawzajem zaufanie i szacunek.

  Dbamy o klienta

  Pomagamy naszym klientom odnieść sukces w ich działalności. Staramy się zrozumieć potrzeby ich i ich klientów. Pomagamy naszym klientom przemieniać ich wizję w rzeczywistość.