Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Axis, 20000 m2

  ul. Przy Rondzie 4, 31-547 Kraków

  Setki powodów, tysiące pomysłów

  Elegancki w swojej prostocie budynek, budowany w duchu skandynawskiej architektury, będzie sąsiadował z zielonym skwerem i ścieżką rowerową. Wizerunku przyjaznego miejsca do pracy dopełni komfort wnętrz, któremu sprzyjać będzie szereg zielonych rozwiązań. Dzięki nim Axis przyniesie również oszczędności najemcom - będzie zużywał 25% mniej energii oraz 40% mniej wody w stosunku do obowiązujących norm. Cechy te potwierdza certyfikacja w międzynarodowym systemie LEED na poziomie Platinum. Miłośnicy ekologicznych rozwiązań docenią planowane w budynku stojaki na rowery, przebieralnie i prysznice dla rowerzystów oraz punkty do ładowania aut elektrycznych.

  Dostępne powierzchnie usługowo-handlowe:

  • 90 mkw.
  • 118 mkw.
  • 198 mkw.
  • 210 mkw.

  Poznaj Axis! Zapoznaj się z naszą broszurą.

  Na styku krakowskich osi

  Axis (oś) położony jest w samym sercu stolicy Małopolski, tuż obok ronda Mogilskiego.

  To tu przebiegają jedne z najważniejszych ulic, a także II obwodnica Krakowa, tworząc ważną oś administracyjno-biznesową miasta. Kilkanaście linii tramwajowych i autobusowych sprawia, że łatwo i szybko można dotrzeć zarówno do kompleksu, jak i Dworca Kraków Główny czy Rynku Głównego. W zasięgu ręki jest również krakowskie Stare Miasto. 

  Jedną z osi budynku stała się przebiegająca przez obszar inwestycji ścieżka piesza, która znalazła swoje odzwierciedlenie w architekturze obiektu. Hol powiązano dwoma wejściami z ul. Przy Rondzie i Al. Powstania Warszawskiego, krzyżując przejście z biznesowo-komunikacyjną osią, arterią miasta. Powstał w ten sposób śródmiejski pasaż otwierający biurowiec na otoczenie i ludzi.

  Inne nieruchomości w tym mieście

  Loading...

  Podobne nieruchomości

  Loading...