Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Dominikański, 40000 m2

  ul. Oławska / ul. Piotra Skargi, Wrocław
  Dominikański

  Zielone biura w sercu miasta

  Projekt Dominikański mieści się w samym sercu Wrocławia, tuż przy jednym z najbardziej znanych i rozpoznawanych miejsc w mieście -  placu Dominikańskim. Bliskość Rynku, jednego z głównych węzłów komunikacji miejskiej oraz sąsiedztwo galerii handlowej sprawia, że trudno w mieście o lepszą lokalizację. Dominikański oferuje nowoczesne, zielone biura najwyższej jakości, wyposażone w energooszczędne rozwiązania. Dodatkowo, każde z pięter, dzięki bardzo dużej powierzchni, oferuje elastyczną i efektywną aranżację przestrzeni, dopasowaną do potrzeb najemcy. Budynek zaprojektowany został zgodnie z ideą zrównoważonego budownictwa w taki sposób, by tworzył idealne środowisko wewnętrzne przy znacznej redukcji zużycia energii. Będzie certyfikowany w systemie LEED.

  Dostępne powierzchnie usługowo-handlowe:

  • 365 mkw
  • 148 mkw
  • 142 mkw
  • 129 mkw
  • 44 mkw

  Pozytywna energia Wrocławia

  Tętniący życiem Wrocław jest doskonałym miejscem do prowadzenia biznesu. Ze swoją energią i dynamicznym rozwojem jest jednocześnie jednym z najbardziej innowacyjnych miast w Polsce. To miasto zmienia się i rośnie z dnia na dzień.

  Wrocław jest stolicą Dolnego Śląska i zarazem jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. W ciągu ostatnich lat stał się również najchętniej wybieranym miejscem spotkań ludzi biznesu, nauki, kultury, studentów a także turystów. Miasto konsekwentnie buduje swój silny i nowoczesny wizerunek na całym świecie, stwarzając równocześnie nieprzeciętne możliwości rozwoju dla przedsiębiorstw. Doskonale wiedzą o tym międzynarodowe firmy , które na co dzień korzystają z dużej dynamiki i bogatego zaplecza technologicznego Wrocławia. Bliskość trzech europejskich stolic, Warszawy, Pragi i Berlina, trzech stref ekonomicznych, doskonała komunikacja lotnicza, drogowa, kolejowa oraz uznane uczelnie podnoszą atrakcyjność biznesową Wrocławia. Nic dziwnego, że to słynne z otwartości miasto zdobywa coraz silniejszą pozycję ekonomiczną w tym rejonie Europy.

  Inne nieruchomości w tym mieście

  Loading...

  Inne nieruchomości w tym mieście

  Loading...