Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Generation Park, 84000 m2

  ul. Prosta/ Wronia/Łucka/Towarowa, Warszawa

  Generation Park jest największym projektem Skanska Property Poland w Europie Środkowo-Wschodniej.

  Kompleks zlokalizowany przy rondzie Daszyńskiego w Warszawie docelowo będzie składać się z trzech budynków, nazwanych symbolami X, Y, Z i nawiązujących do następujących po sobie generacji, które będą razem żyć i pracować na Woli. Inwestycja zaoferuje łącznie 84 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, certyfikowanej na poziomie LEED Platinum.

  Głównym założeniem projektu, autorstwa renomowanej pracowni JEMS Architekci, jest stworzenie nowego miejsca spotkań, dostosowanego do potrzeb różnych pokoleń, które zostanie zaaranżowane w zielonym pasażu między trzema budynkami i wokół inwestycji.

  Obecnie trwa realizacja pierwszego etapu projektu – budynku X. Jego zakończenie jest zaplanowane na IV kwartał 2017 roku.

   

                                 

   

  Obecnie cały płot budowy Generation Park obejmuje wystawa „Uśmiechaj się do Woli”

   

   

   

   

   

   

   

   

  Jest to projekt społeczny, który powstał dzięki współpracy Skanska i fotograf Kaśki Marcinkiewicz – wyjątkowej artystki, mieszkanki i entuzjastki Warszawy, specjalizującej się w portretach rodzinnych i zdjęciach dzieci.

  Założeniem projektu było pokazanie, że zwykły uśmiech może być piękny i zarażający pozytywną energią, bez względu na nasz wiek. Ukazując postaci mieszkańców, aktywistów i pasjonatów Warszawy, którzy związani są z Wolą lub projektem Generation Park i mocno wierzą w ich rozwój, chcieliśmy podkreślić wpływ każdego z nas na kształtowanie przestrzeni miejskiej. 

  Generation Park znajduje się przy Rondzie Daszyńskiego, na Woli. To obszar, który zmieni się w nowocześnie zaprojektowaną dzielnicę biurową, tętniącą życiem przez całą dobę. Bliskość stacji metra daje Ci możliwość bycia blisko kulturalnego centrum miasta.

  Loading...

  Podobne nieruchomości

  Loading...