Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Green Horizon

  ul. Pomorska 106, 90-233 Łódź

  Green Horizon – budynek z dobrym klimatem

  Green Horizon to budynek biurowy położony w atrakcyjnej lokalizacji, widocznej z każdego zakątka Ronda Solidarności. Biurowiec ten jest jedynym budynkiem klasy A precertyfikowanym w systemie LEED na poziomie Gold, który zostanie oddany do użytku w Łodzi w 2012 roku. Energooszczędne oświetlenie oraz wydajny system klimatyzacji, wsparty inteligentnym wykorzystaniem chłodnego powietrza spoza budynku, prowadzą do znaczącej redukcji kosztów zużycia energii. Przygotowaliśmy także specjalne udogodnienia dla użytkowników budynku: miejsca do parkowania rowerów oraz przebieralnie i prysznice dla rowerzystów.

  Łódź – miasto w ruchu

  Mówi się, że Łódź cały czas płynie. Nie ma w tym wiele przesady, bo to metropolia, która non-stop jest w ruchu, prze do przodu, zmienia się. Zasilana energią młodych, kreatywnych ludzi staje się jednym z najbardziej dynamicznych ośrodków gospodarczych, naukowych i kulturalnych na mapie Polski.

  Łódź jest trzecim co do wielkości miastem w Polsce. Pod względem liczby ludności ustępuje jedynie Warszawie i Krakowowi. Przez dziesiątki lat była centrum polskiego przemysłu włókienniczego, dzięki któremu miasto rosło i bogaciło się. Dziś budynki starych fabryk i magazynów zastępują nowoczesne biura, galerie, studia filmowe i lofty. Ta mieszanka biznesu i kultury przyciąga i sprawia, że Łódź jako swoją siedzibę wybierają firmy z całej Polski i świata. Atutem miasta jest też doskonała lokalizacja w samym centrum Polski na przecięciu szlaków komunikacyjnych z zachodu na wschód i z północy

  na południe kontynentu. Podróż z Łodzi do centrum Warszawy pociągiem trwa niecałe dwie godziny, a autostradą do granicy niemieckiej już wkrótce będzie można dotrzeć w ok. 3,5 godziny. Dogodne połączenia z największymi miastami Europy i świata zapewnia Łodzi Lotnisko im. Reymonta, a także nieodległe Lotnisko Chopina w Warszawie. Transport w obrębie miasta ułatwia z kolei rozwinięta sieć tramwajów  i autobusów. Łódź to także ważny ośrodek kulturalny. Znajdują się tu liczne muzea, teatry, sale koncertowe i najlepsza w Polsce szkoła filmowa.

  Loading...