Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Lokalizacja

  Kompleks biurowy będzie położony dokładnie przy Nowej Trasie Strzegomskiej, która zrewolucjonizuje komunikację w tym rejonie aglomeracji.

  Green Towers powstają tuż obok jednej z głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia – ul. Legnickiej. Bliskość i doskonałe połączenie ze Starym Miastem, Dworcem Głównym i Międzynarodowym Portem Lotniczym stanowią jeden z największych atutów lokalizacji kompleksu biurowego Green Towers. Dzięki odpowiedniemu umiejscowieniu inwestycji jest ona świetnie widoczna z obu głównych przylegających ulic i oferuje doskonały dostęp do komunikacji miejskiej. To udogodnienie, a także obecność wielu punktów usługowych w okolicy, docenią zarówno pracownicy biur, jak i ich klienci.

  Lokalizacja Green Towers:
  • 20 minut spacerem do Starego Miasta
  • 15 minut do Dworca Głównego
  • 15 minut do Międzynarodowego Portu Lotniczego Strachowice
  •  centra handlowe, kino, restauracje, centrum medyczne w pobliżu

  Tętniący życiem Wrocław jest najważniejszym węzłem komunikacyjnym Dolnego Śląska. Zapewnia połączenie z całym światem poprzez Międzynarodowy Port Lotniczy, autostradę A4, dworce kolejowe oraz porty żeglugi rzecznej. Wrocław jest stolicą Dolnego Śląska i zarazem jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. W ciągu ostatnich lat stał się również najchętniej wybieranym miejscem spotkań ludzi biznesu, nauki, kultury, studentów a także turystów. Miasto konsekwentnie buduje swój silny i nowoczesny wizerunek na całym świecie, stwarzając równocześnie nieprzeciętne możliwości rozwoju dla przedsiębiorstw. Doskonale wiedzą o tym międzynarodowe firmy , które na co dzień korzystają z dużej dynamiki i bogatego zaplecza technologicznego Wrocławia. Bliskość trzech europejskich stolic, Warszawy, Pragi i Berlina,  dwóch stref ekonomicznych, doskonała komunikacja lotnicza, drogowa, kolejowa oraz uznane uczelnie podnoszą jego atrakcyjność dla biznesu. Nic dziwnego, że to słynne z otwartości miasto zdobywa coraz silniejszą pozycję ekonomiczną w tym rejonie Europy.

  Dane kontaktowe: Magdalena Holak, Leasing Business Development Manager/ Menadżer ds. Rozwoju Wynajmu
  Telefon: +48 51 026 3033.
  E-mail Magdalena Holak »