Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Program Skanska Customer Care

  Podpisanie umowy najmu to dla nas ważny moment, ale traktujemy go jak część procesu. Nasz dedykowany zespół od samego początku słucha potrzeb naszych klientów oraz służy wsparciem w trakcie przygotowania i przekazania powierzchni najemcy, a także po jej przekazaniu. Zapewniamy komfort na wszystkich etapach współpracy z naszymi najemcami.

  Na bazie naszych doświadczeń we współpracy z klientami, opracowaliśmy specjalny program Skanska Customer Care. W jego ramach regionalni koordynatorzy ds. zarządzania wartością budynków (skrótowo: RAC, ang. Regional Asset Coordinator) współpracują z najemcami, którzy podpisali umowy najmu, planują proces zmiany lokalizacji, a później wprowadzają się do swoich nowych biur. Koordynatorzy wspierają najemców w znacznie szerszym zakresie niż jest to na rynku praktykowane. Są jedynym kontaktem dla klientów we wszystkich kwestiach dotyczących nowego biura i tym samym są naturalnym łącznikiem pomiędzy wykonawcą a przyszłymi najemcami naszych biur.  

     Czym dokładnie zajmuje się RAC w Skanska Property Poland?

  Przede wszystkim wspiera najemców po podpisaniu umowy najmu, odgrywając istotną rolę w procesie przygotowania i przekazania powierzchni najmu. RAC pozostaje w stałym kontakcie z zarządcą budynku oraz project managerem odpowiedzialnym za proces budowy i wykończenia biurowca. Wspólnie z nimi weryfikuje, czy realizacja prac wykończeniowych na powierzchniach najemców dokładnie odpowiada uzgodnieniom i pośredniczy w komunikacji z najemcą w tym zakresie. Koordynuje też wprowadzanie zmian najemców do projektów wykonawczych – a zdarza się to dość często i wtedy Skanska jako deweloper wykazując swoją elastyczność i zrozumienie klienta, stara się w miarę możliwości uwzględniać te zmiany. To właśnie RAC przygotowuje dokumentację potrzebną w procesie przekazania powierzchni i bierze w nim czynny udział.