Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
    Go to start page

    Bezpieczni w domu i mieszkaniu

    Od 2016 r. uczymy dzieci podstawowych zasad bezpieczeństwa w domu. Oglądając perypetie Pani Jadwigi Nieład-Niedbały, jej sąsiada, Pana Tomasza Miarki oraz niesfornego kota Leona, dzieci dowiadują się jakie są możliwe źródła wypadków w domu i jak im zapobiegać. Bajkowi bohaterowie pokazują również jak udzielać pierwszej pomocy i jak wezwać pogotowie czy straż pożarną. Dom to miejsce, w którym wszyscy powinniśmy czuć się komfortowo, a przede wszystkim bezpiecznie, dlatego warto znać podstawowe zasady domowego BHP i uczyć ich już najmłodszych.

    Spotkania w ramach kampanii społeczno-edukacyjnej „Bezpieczni w domu i mieszkaniu” organizowane są w szkołach podstawowych zlokalizowanych w pobliżu inwestycji mieszkaniowych Skanska Residential Development Poland w Warszawie.

    Od początku trwania naszej akcji „Bezpieczni w domu i mieszkaniu” przeszkoliliśmy już blisko 2400 dzieci wyposażając wszystkie szkoły w odblaski, apteczki lub magnesy z numerami alarmowymi oraz edukacyjne książeczki do kolorowania!