Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Informacja
  2017-08-01 10:22 CET

  Innowacje łączą Skanska i Górażdże

  Skanska wspólnie z Grupą Górażdże Cement S.A. łączą siły, by rozwijać innowacje w technologiach betonowych i digitalizacji. Właśnie podpisaliśmy umowę, obejmującą wspólne projekty badawczo-rozwojowe i bliską współpracę na poziomie eksperckim. Jej celem jest wykorzystanie potencjału naszych firm m.in. w zakresie innowacyjnych produktów betonowych, zielonego budownictwa, druku 3D oraz cyfrowej transformacji.

  Skanska i Górażdże

  - Współpraca będzie doskonałym obszarem do wzajemnych inspiracji i pracy z pomysłami, a następnie do ich komercjalizacji - Marek Malinowski, Dyrektor Centrum Badań i Innowacji Skanska.

  - Widzimy w innowacjach technologicznych i digitalizacji procesów biznesowych ogromną przestrzeń do budowania wartościowych dla obu stron rozwiązań. Jestem przekonany, że rozpoczęta dziś współpraca na tak istotnych polach, przyniesie wymierne i długofalowe efekty – podsumowuje Czesław Nierzwicki, Dyrektor Handlowy, Członek Zarządu Górażdże Cement SA.

  Dla Skanska rozwój technologii betonowych z jest istotnym elementem. - W tym zakresie chcemy pracować wspólnie z partnerami, którzy są liderami w branży, by móc rozwijać nowe produkty dla naszych klientów i wyznaczać trendy w tym obszarze technologii. Skanska i Górażdże mają doskonałe zaplecze aby to wspólnie zrobić  – mówi Anna Tryfon–Bojarska, Head of Innovation & Technology.

  - Transformacja cyfrowa dotyka współcześnie wszystkie duże przedsiębiorstwa, to duże wyzwanie szczególnie dla branży budowlanej, dlatego wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami rynku jest szczególnie istotna - uważa Aleksander Szerner, Head of Digitalization & Smart Equipment.

  Dane kontaktowe

  Dane kontaktowe: Agnieszka Kania, Koordynator
  Telefon: +48 41 335 3408
  E-mail: Agnieszka Kania »