Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Tydzień Bezpieczeństwa w Grupie Skanska

  W działaniach w ramach Tygodnia Bezpieczeństwa 2015, które były organizowane we wszystkich jednostach Grupy Skanska na całym świecie, udział wzięło 58 tys. pracowników Skanska i wiele tysięcy podwykonawców, dostawców i innych partnerów biznesowych.

  W tym roku po raz dwunasty w Grupie Skanska na świecie organizowany był Tydzień Bezpieczeństwa. To największa na świecie inicjatywy związanej z bezpieczeństwem pracy, którą rozpoczęliśmy w 2005 r. od Dnia Bezpieczeństwa. Rok później przerodziła się ona w Tydzień.

  O Tygodniu Bezpieczeństwa

  W ramach Tygodnia Bezpieczeństwa 2015 w działaniach na placach budów Skanska na całym świecie udział wzięli pracownicy firmy, nasi podwykonawcy, dostawcy i partnerzy biznesowi - łącznie około ćwierć miliona osób.

  Na wielu rynkach działania te były podejmowane wspólnie z innymi firmami budowlanymi - tak było m.in. w Stanach Zjednoczonych, Finlandii, Szwecji, Norwegii, Czechach i w Polsce, gdzie Tydzień Bezpieczeństwa jest organizowany przez osiem firm tworzących Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie.