Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Dzień drugi - seminaria, pokazy i inspiracje z Książki pomysłów

  Drugi dzień Tygodnia Bezpieczeństwa 2016 upłynął pod znakiem licznych spotkań, pokazów i warsztatów. W wielu miastach w całej Polsce odbyły się prezentacje środków ochrony indywidualnej i elektronarzędzi oraz szkolenia, jak bezpiecznie pracować na wysokości. Na wielu budowach pracownicy, zainspirowani Książką pomysłów, rozpoczęli dzień od porannej gimnastyki, na niektórych projektach pojawiły się też lustra bezpieczeństwa.

   

  Nasze kierownictwo odwiedziło wczoraj kolejne miejsca: Prezes Zarządu, Krzysztof Andrulewicz, był z wizytą w Olsztynie, do Białegostoku pojechał Paweł Machnicki, zaś na Górny Śląsk wybrali się Kamil Simka i Piotr Wesołowski.

  Prawdziwą furorę robią seminaria Medicover. Na warszawskie spotkanie pt. „Jak radzić sobie ze stresem” przyszło tak wielu chętnych, że postanowiono zorganizować w stolicy dodatkową videokonferencję dla pracowników Skanska. Dzisiaj Medicover odwiedzi inne miasta. Wrocławskich pracowników zapraszamy do udziału w spotkaniu „Jak zdrowo się odżywiać”, zaś katowiczanie będą mieli okazję dowiedzieć się, jak radzić sobie z bólem pleców.

  W kolejnych dniach czekają na nas następne działania – pokazy, szkolenia, seminaria. Tydzień Bezpieczeństwa na wszystkich budowach trwa aż do niedzieli, jednak o bezpieczeństwie nie zapominamy  przez cały czas.