Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Dzień pierwszy - wspólna prezentacja firm Porozumienia oraz wizyty bezpieczeństwa

  W poniedziałek od rana na projektach firm Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie odbywały się spotkania otwierające z wykorzystaniem prezentacji przewodniej. Jest ona wspólnym dziełem firm należących do Porozumienia. Fakt, że wszystkie firmy skorzystały z tej samej prezentacji na otwarcie Tygodnia Bezpieczeństwa jest dowodem na to, że gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo, kwestie konkurencji czy rywalizacji schodzą na dalszy plan.

  Bezpieczeństwo - mamy w standardzie

  Mówili o tym także przedstawiciele Wyższego Kierownictwa Skanska, którzy gościli wczoraj na budowach w kilku polskich miastach. Prezes Zarządu, Krzysztof Andrulewicz, odwiedził projekt w Ożarowie Mazowieckim, Dyrektor Zarządzający, Piotr Janiszewski, był z wizytą we Wrocławiu. Na budowie na terenie Kampusu Centralnego Uniwersytetu w Warszawie gościł Paweł Machnicki, Dyrektor Budownictwa Ogólnego, zaś do Krakowa, na plac budowy przy ul. Radzikowskiego, pojechał z wizytą Dyrektor Regionu Południowo-Wschodniego Budownictwa Inżynieryjnego Kamil Simka. Dla naszej kadry zarządzającej szykuje się wyjątkowo intensywny tydzień. W najbliższych dniach odwiedzą oni kilkanaście projektów na terenie całej Polski.

  Multimedia i konkurs filmowy
  Tegoroczny Tydzień Bezpieczeństwa jest wyjątkowo multimedialny. Na stronie Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie pojawiły się już filmy udostępnione w tym roku przez firmę Vinci, dostępne dla każdego, do celów wewnętrznych, do końca Tygodnia Bezpieczeństwa (https://www.youtube.com/channel/UCvYl9qyDfhIl2aC2UH7xutQ?nohtml5=False).

  Co przed nami?
  Czeka na nas kolejna porcja szkoleń, pokazów i warsztatów. Ruszają seminaria Medicover! W Warszawie nasi pracownicy poznają odpowiedź na pytanie: „Czy stres może pomagać?”, zaś w Gdańsku tematem spotkania będą metody zapobiegania bólom kręgosłupa i stawów.

  Gorąco zachęcamy do aktywnego korzystania z różnych inicjatyw związanych z Tygodniem Bezpieczeństwa. Zaplanuj swój dzień!