Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Pierwszy dzień

  Rozpoczęliśmy Tydzień Bezpieczeństwa!

  Wystartowaliśmy z Tygodniem Bezpieczeństwa – za nami pierwszy dzień tegorocznej edycji. Od wczoraj na naszych budowach odbywają się liczne pokazy i spotkania, a także wizyty Zarządu, wyższego kierownictwa oraz gości. Wraz z rozpoczęciem Tygodnia Bezpieczeństwa obowiązuje również Karta startowa służąca do przeprowadzenia odpraw codziennych.

  W dniu wczorajszym odbyły się spotkania otwierające Tydzień Bezpieczeństwa w jednostkach biznesowych Skanska oraz we wszystkich firmach należących do Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie. Pracownikom przedstawiono prezentację przewodnią. Podczas spotkania wprowadzającego przypomniano im także o idei odpraw codziennych i zaprezentowano film instruktażowy dotyczący tej tematyki. W tym dniu wszyscy pracownicy korzystali z nowego narzędzia wspomagającego odprawy codzienne – Karty startowej. 

  Prezes Krzysztof Andrulewicz złożył wizytę na na naszym wrocławskim projekcie pn. - „Budynek biurowo-usługowy z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną Perydot”. Pozostali członkowie Grupy Zarządzającej odwiedzili następujące projekty:  Katarzyna Skorupka-Podziewska – Atrium 2, Marek Malinowski – budowę bazy Cargo Terminal Cargo.    

  W tym czasie dbyły się również pokazy sprzętu i środków ochrony indywidualnej. Na projektach w  Łodzi, Pyrzowicach i Mucharzu pracownicy mieli okazję zapoznać się z ofertą firmy Uvex. Pokazy środków ochrony indywidualnej przy pracach na wysokości firma Rock Master przygotowała na projektach w Warszawie, Poznaniu, Kołobrzegu i Człuchowie. W Pile, Mroczy i Pyrzowicach odbyły się pokazy firmy Nissen. W Gdańsku pracownicy mieli okazję bliżej przyjrzeć się ofercie naszego dostawcy odzieży ochronnej – pokaz zorganizowała Odzież Robocza Kielce. W pierwszym dniu Tygodnia Bezpieczeństwa pokazy przeprowadziła również firma 3M – w Warszawie, a także Honeywell – w Krakowie oraz Wrocławiu. W kilku lokalizacjach odbyły się także pokazy przeprowadzone przez Straż Pożarną czy Ratownictwo Medyczne.
  W tym roku, oprócz pokazów w trakcie Tygodnia Bezpieczeństwa odbywają się również seminaria przeprowadzone przez placówkę Madicover. Wczoraj  wzięli w nim udział pracownicy z oddziału w Gdańsku. Jego tematyka dotyczyła zdrowego odżywiania.