Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Seminaria, prace pod ruchem, pokazy - dzień czwarty za nami

  Kolejny dzień Tygodnia Bezpieczeństwa za nami. Dziś mamy ostatnią okazję do udziału w pokazach i seminariach. Pamiętajcie, że nie tylko w tym tygodniu, ale także każdego dnia powinnismy planować swoją pracę, tak żeby wykonywać ją bezpiecznie!

  Wizyty na budowach
  Wczoraj Wiceprezes Marek Malinowski odwiedził dwa projekty OBO Szczecin. Najpierw wizytował „Budowę Centrum dydaktyczno - badawczego nauk przyrodniczych Uniwersytetu Szczecińskiego”, następnie „Rozbudowę, przebudowę i nadbudowę zespołu budynków Akademii Sztuki w Szczecinie”.

  Seminaria, prace pod ruchem, węzły

  Tradycyjnie odbyły się również pokazy na budowach. Firma 3M, JSP, Odzież Robocza przygotowały pokazy na projektach w Łodzi, Kaliszu oraz Kielcach. Firma Nissen przygotowała pokaz dotyczący zabezpieczeń prac pod ruchem w Olsztynie. Natomiast seminarium Medicover odbyło się w Warszawie. Jego tematyka dotyczyła zapobiegania bólom kręgosłupa i stawów powiązanych z pracą. W czwartek, Firma Rock Master zaprezentowała m.in.  środki ochrony indywidualnej podczas prac na wysokości w Krakowie i Łodzi. Podczas pokazu Rock Master w Krakowie pracownicy mieli okazję zapoznać się z techniką wiązania węzłów oraz sposobem ratowania osób przebywających na wysokości.

  Na sportowo 
  Podczas Tygodnia Bezpieczeństwa należy pamiętać o zdrowym trybie życia. W związku z tym na wielu budowach, m.in. Wejherowie oraz Ostaszewie zorganizowano poranną gimnastykę. W inicjatywie tej uczestniczył zarówno nadzór, jak i pracownicy produkcyjni. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z tego wydarzenia.

  Pierwsza pomoc
  Na wielu budowach w ciągu całego Tygodnia Bezpieczeństwa odbywają się również pokazy dotyczące udzielania pierwszej pomocy. Bardzo ważne jest, aby w razie sytuacji awaryjnej wiedzieć jak należy pomóc poszkodowanemu. W załączniku możecie obejrzeć zdjęcia z pokazu z budów w OBI Bydgoszcz oraz OBO Katowice.