Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Pokazy pierwszej pomocy

  Na dwóch naszych budowach odbyły się dzisiaj pokazy pierwszej pomocy. Ratowników w akcji mogli zobaczyć pracownicy projektów „Kapelanka” w Krakowie i „Malta House” w Poznaniu, które realizuje Skanska Property Poland i Skanska S.A.

  malta pierwsza pomocTym samym za nami trzeci dzień Tygodnia Bezpieczeństwa 2013. Na budowach trwają pokazy, prezentacje i wizyty najwyższego kierownictwa naszej firmy. Uczestniczą w nich pracownicy Skanska S.A, Skanska Property Poland, Skanska Residential Development Poland oraz nasi podwykonawcy.

  W środę, która była trzecim dniem tegorocznej edycji Tygodnia Bezpieczeństwa, odbyły się m.in. spotkania na budowach mostów w Sanoku i Dąbrówce, poświęcone tematowi zabezpieczania pracowników przed upadkiem z wysokości. W Rzeszowie, Skarżysku-Kamiennej i Łodzi miały miejsce pokazy drabin z podestami. Pokazy, które odbyły się natomiast na przebudowywanej drodze wojewódzkiej 637 Stanisławów-Węgrów i w Tuszynie, dotyczyły bezpieczeństwu prac prowadzonych pod ruchem.

  Tydzień Bezpieczeństwa trwa nie tylko na budowach, ale też w naszych biurach. Dla pracowników warszawskich biur Skanska Property Poland i Skanska Residential Development Poland zostały zorganizowane warsztaty poświęcone ergonomii pracy, a dokładnie temu, jak troszczyć się na co dzień o nasz kręgosłup.