Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Symulacja wypadku drogowego

  W piątym dniu tegorocznego Tygodnia Bezpieczeństwa na naszych projektach odbędą się kolejne pokazy, warsztaty i prezentacje. Kontynuujemy także wizyty na budowach, przeprowadzane przez naszych menedżerów.

  Dziś czekają nas pokazy sprzętu do pracy na wysokości, które odbędą się w Krakowie na projekcie „Kapelanka”, realizowanym przez Skanska Property Poland i Skanska S.A., oraz na budowie Centrum Laboratoryjnego w Warszawie. Na budowie mostu kolejowego w Zembrzycach odbędzie się natomiast pokaz bezpiecznej pracy pod ruchem.

  Ciekawe wydarzenia miały też miejsce wczoraj. Pokazy udzielania pierwszej pomocy odbyły się na budowach realizowanych wspólnie przez Skanska S.A. i Skanska Property Poland: Atrium 1 w Warszawie, Green Day we Wrocławiu i „Kapelanka" w Krakowie. Wzięli w nich udział zarówno pracownicy Skanska, jak i firm podwykonawczych.

  wypadek

  Na przebudowie drogi publicznej w Sępólnie Krajeńskim odbył się pokaz ratownictwa w sytuacji wypadku drogowego. Brali w nim udział nie tylko pracownicy sił własnych i podwykonawczych, ale także osoby postornne - uczestnicy ruchu drogowego, którzy najechali na zasymulowany wypadek. Ćwiczenia były niezwykle angażujące i wzbudziły wiele emocji, gdyż były przeprowadzone niezwykle sugestywnie. Na koniec strażacy przedstawili profesjonalny pokaz ratowania uczestnika wypadku komunikacyjnego, uwięzionego w aucie.