Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Bezpieczeństwo

  Branża budowlana należy do jednych z najbardziej niebezpiecznych na świecie. W Skanska jesteśmy zobowiązani do zapewnienia bezpiecznych warunków pracy dla wszystkich osób zatrudnionych czy współpracujących z nami.

  Polityka bezpieczeństwa

  Każda osoba zatrudniona w Skanska, bez względu na to, czy pracuje na budowie czy w biurze, a także każdy podwykonawca i dostawca współpracujący z nami przy realizacji projektów, ma prawo do bezpiecznego miejsca pracy.

  Czytaj więcej

  Strategia bezpieczeństwa

  Obecny plan strategiczny dotyczący „Polityki bezpieczeństwa” obejmuje okres do końca 2015 roku. Do tego czasu Skanska zobowiązuje się do stania się liderem w obszarze bezpieczeństwa w budownictwie na wszystkich rodzimych rynkach.

  Czytaj więcej

  Globalne standardy bezpieczeństwa

  Dają możliwość działania według naszych standardów na każdym z rynków rodzimych Skanska.

  Czytaj więcej

  Bezpieczna firma

  W Skanska za bezpieczeństwo odpowiedzialna jest kadra menadżerska, która ma zapewnić odpowiednie zasoby, zasady i procedury umożliwiające zrealizowanie naszych celów zawartych w Polityce Bezpieczeństwa oraz monitorowanie postępu.

  Czytaj więcej

  Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie

  Zadaniem Porozumienia jest zapewnienie podwykonawcom odpowiedniego czasu na wykonanie zadania oraz odpowiedniego poziomu cenowego, tak by możliwa była realizacja zarówno zadań podstawowych, jak i tych z zakresu bezpieczeństwa pracy.

  Czytaj więcej

  Tydzień Bezpieczeństwa

  W Grupie Skanska Tydzień Bezpieczeństwa organizowany jest od 12 lat.

  Czytaj więcej

  Standardy BHP

  Standardy bezpiecznej pracy to zbiór dokumentów, który w czytelny i prosty sposób określa nasze minimalne wymagania w zakresie bezpiecznego wykonywania robót. Standardy są obligatoryjne na wszystkich placach budów Skanska.

  Pobierz