Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Skanska w Polsce

  W Polsce Skanska działa jako generalny wykonawca obiektów we wszystkich segmentach rynku. Jesteśmy także deweloperem powierzchni biurowych oraz mieszkań i apartamentów.

  Skanska S.A. prowadzi działalność na rynku generalnego wykonawstwa. Realizujemy inwestycje w całej Polsce i jesteśmy obecni we wszystkich segmentach rynku: budownictwie ogólnym, drogowo-mostowym, hydroinżynieryjnym i kolejowym. Budowa autostrady A1

  Budujemy obiekty dla największych firm branży motoryzacyjnej, farmaceutycznej, meblowej, AGD i metalowej, sieci hotelowych i handlowych oraz inwestorów publicznych i wojska. Jednocześnie z takim samym zaangażowaniem zajmujemy się mniejszymi inwestycjami, budując drogi powiatowe i gminne, ścieżki rowerowe, szkoły i przedszkola.

  Wśród naszych najważniejszych realizacji są: północny odcinek autostrady A1, zbiornik wodny Świnna Poręba, Złote Tarasy w Warszawie, Zachodnia Obwodnica Poznania, most przez Odrę w Brzegu Dolnym, port lotniczy w Jasionce koło Rzeszowa, stadiony piłkarskie w Kielcach i Kołobrzegu, trasa W-Z w Gdańsku, uniwersyteckie obiekty w Łodzi, Poznaniu, Zielonej Górze, Wrocławiu i Rzeszowie, a także wiele obiektów sportowych na terenie całego kraju.

  Jesteśmy największą firmą budowlaną w Polsce według raportu Deloitte "Polskie spólki budowlane 2016" i Firmą Budowlaną Roku w konkursie Eurobuild Awards. Od lat zajmujemy także pierwsze miejsce wśród firm budowlanych w najważniejszych rankingach pracodawców: Idealny Pracodawca wśród studentów i profesjonalistów firmy Universum oraz Firma dla Inżyniera Banku Danych o Inżynierach. 

  Prezesem Zarządu Skanska S.A. jest Piotr Janiszewski.

  Skanska Property Poland to jednostka odpowiedzialna za działalność deweloperską na rynku powierzchni biurowych.

  Nasze pierwsze projekty powstały w Warszawie, dziś jesteśmy obecni także w innych dużych ośrodkach biznesowych - we Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Krakowie i Gdańsku..

  Zrealizowaliśmy w Polsce kilkanaście inwestycji biurowych, spośród których najbardziej znaną jest kompleks Atrium wzdłuż warszawskiej al. Jana Pawła II.

  Dyrektorem Zarządzającym Skanska Property Poland jest Arkadiusz Rudzki.

  Skanska Residential Development Poland

  Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. jest deweloperem realizującym wysokiej jakości projekty mieszkaniowe w Polsce. Firma czerpie ze 130-letniej historii działalności Grupy Skanska na świecie i ponad 100-letniego doświadczenia w budowie domów i osiedli w takich krajach jak Wielka Brytania, Szwecja, Norwegia, Finlandia, Czechy i Słowacja. Rocznie Skanska oddaje w ręce międzynarodowych klientów ponad 3500 mieszkań.

  Premierową inwestycją spółki w Polsce było osiedle w skandynawskim stylu - Park Ostrobramska na warszawskiej Pradze-Południe przy ulicy J. Nowaka-Jeziorańskiego. W IV kwartale 2016 r. firma zakończyła I etap budowy Osiedla Mickiewicza przy ulicy Rudzkiej w Warszawie. Jest to pierwszy w Polsce budynek mieszkalny z certyfikatem środowiskowym BREEAM, potwierdzający wysoką jakość wykonania, zastosowanie zielonych rozwiązań i podwyższony komfort użytkowania.

  Obecnie firma realizuje nowy projekt mieszkaniowy – Jaśminowy Mokotów. Będzie to osiedle o kameralnej, dwupiętrowej zabudowie i prostej, skandynawskiej formie. Budowa I etapu przewidziana jest na okres od IV kwartału 2016 do II kwartału 2018 roku.

  W styczniu 2017 roku firma wprowadziła do sprzedaży osiedle Holm House przy ul. Abramowskiego w Warszawie. Atutem wszystkich projektów Skanska jest doskonałe skomunikowanie z centrum miasta, funkcjonalny układ wnętrz oraz przyjazna przestrzeń wspólna.

  Więcej informacji na stronie: mieszkaj.skanska.pl

  Zapraszamy do odwiedzin bloga http://www.emzetes.pl/