Skanska in Poland
  Go to start page

  Współpraca ze Skanska

  Zapraszamy do współpracy ze Skanska wszystkie firmy dostarczające materiały i świadczące usługi budowlane w obszarze budownictwa ogólnego, drogowo-mostowego, hydroinżynieryjnego oraz kolejowego.

  Rocznie wykonujemy na terenie całej Polski około 1000 projektów. Przy ich realizacji współpracujemy z wieloma podwykonawcami i dostawcami materiałów. Chcielibyśmy, aby w tym gronie znalazła się również Państwa firma!

  Aby rozpocząć współpracę ze Skanska, prosimy o nawiązanie kontaktu z naszymi lokalnymi przedstawicielami, odpowiedzialnymi za współpracę z podwykonawcami i dostawcami w województwie będącym rynkiem działania Państwa firmy.

  Naszymi partnerami są zarówno małe, lokalne firmy podwykonawcze i dostawcze, jak również duże przedsiębiorstwa, będące częścią światowych koncernów. Wszystkich partnerów biznesowych traktujemy jednakowo uczciwie i proponujemy zadawalające dla obu stron warunki handlowe.

  Wyrazem tego jest przyjęty przez nas Kodeks Postępowania Skanska oraz "Polityka współpracy z podwykonawcami i dostawcami".

  Na naszych budowach podwykonawcy spotkają się z wymaganiami z zakresu BHP wynikającymi z przynależności Skanska do Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie – inicjatywy siedmiu największych firm budowlanych w Polsce, mającej na celu wyeliminowanie wypadków z placów budów. Identyczne wymagania obowiązują na budowach pozostałych sygnatariuszy Porozumienia, co pomoże w budowaniu jednolitych standardów pracy na polskich budowach.

  Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszymi lokalnymi przedstawicielami w województwach wyświetlonych w prawej kolumnie tej strony.

  Zapraszamy do współpracy!