Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Zrównoważony rozwój

  Zrównoważony rozwój, to maksymalny pozytywny wpływ na ludzi, planetę, ekonomię i jednocześnie minimalny negatywny wpływ. Zrównoważony rozwój powinien przejawiać się we wszystkim co robimy, od naszych działań operacyjnych do ofert składanych naszym Klientom. Nasze zaangażowanie w tworzenie bardziej zrównoważonego świata jest zdecydowane.

  Zobacz film (w j. angielskim)
  Zobacz film (w j. angielskim)

  Zrównoważony rozwój-możliwości i wyzwania

  Inspirację do bardziej zrównoważonego rozwoju czerpiemy z wielu źródeł zewnętrznych. To właśnie na podstawie ich wszystkich stworzyliśmy własny program zrównoważonego rozwoju. W ten sposób możemy lepiej skoncentrować nasze działania na osiągnięciu równowagi pomiędzy kwestiami gospodarczymi, społecznymi i środowiskowymi.

  Przecztaj więcej

  Odpowiedzialność wobec środowiska

  Ze względu na swoją specyfikę branża budowlana może negatywnie wpływać na środowisko naturalne, jeśli nie jest właściwie zarządzana. Jednak prawidłowo wykonane realizacje mogą mieć pozytywny wpływ na otoczenie. Dlatego Skanska widzi swoją szansę w aktywnym działaniu na rzecz środowiska.

  Przecztaj więcej

  Odpowiedzialność wobec społeczeństwa

  Skanska bardzo poważnie podchodzi do spraw społecznej odpowiedzialności. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie prawa pracy, praw człowieka, wpływu na społeczeństwo oraz odpowiedzialności za wykonany produkt.

  Przecztaj więcej