Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Inicjatywy międzynarodowe

  Skanska jest aktywnym członkiem wielu międzynarodowych inicjatyw związanych ze zrównoważonym rozwojem. Oto niektóre z nich:

  World Business Council for Sustainable Development (WBCSD)

  Skanska AB jest członkiem Rady od momentu jej powołania w 1995 roku. Od tego czasu uczestniczyliśmy w szeregu inicjatyw, z których najważniejsze to: „Energia i klimat” oraz „Efektywność energetyczna w budownictwie”.

   

  United Nations Global Compact (UNGC)

  Jesteśmy jego członkiem od momentu powstania w 2001 roku. Skanska jest bardzo aktywna wśród grupy krajów skandynawskich, skupiającej 133 firmy.

   

  United Nations Environment Programme (UNEP)

  Od powołania organizacji w 2006 Skanska AB jest sponsorem inicjatywy „Sustainable Buildings and Climate Initiative”.

   

  EU Corporate Leaders Group on Climate Change (EU CLG)

  Skanska AB jest jedyną firmą budowlaną i jedyną skandynawską firmą wspierającą Unię Europejską w dziedzinie zmian klimatycznych.

   

  World Economic Forum (WEF)

  Jako aktywny członek organizacji Skanska wspierała kilkanaście inicjatyw dotyczących zrównoważonego rozwoju. Odegrała ważną rolę w ustanowieniu inicjatywy „Partnerskiego Forum przeciwko Korupcji”. Wspiera też „Forum zbierania środków na rzecz ofiar katastrof”.

   

  Stakeholder Forum 

  Skanska doradza międzynarodowemu Forum Interesariuszy (Stakeholder Forum), organizacji, która pracuje nad wzrostem zrównoważonego rozwoju i kreowania demokracji na poziomie globalnym.

   

  European Network of Construction Companies for Research and Development (ENCORD)

  Skanska jest członkiem organizacji ENCORD, której działalność opiera się na promowaniu zagadnień związanych ze zdrowiem i bezpieczeństwem pracy oraz zmianami klimatycznymi mającymi wpływ na środowisko.

   

  Construction Sector Transparency Initiative (CoST)

  W 2011 roku Skanska dołączyła do inicjatywy Construction Sector Transparency (CoST), skupiającej osiem krajów. Inicjatywa ta ma na celu zachęcanie do upubliczniania informacji dotyczących różnych etapów realizacji projektów, aby monitorować jakość i budżet projektu.