Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Co to znaczy być "zieloną firmą"?

  Wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku i budujemy to, czego potrzebuje społeczeństwo. Dążymy do bycia liderem w zakresie zielonego budownictwa jako wykonawca i deweloper oraz pokazujemy naszym klientom zalety bycia „zielonym”.

  Razem z naszymi klientami tworzymy otaczający nas świat, budujemy dla społeczeństwa wszystko, co jest potrzebne dla rozwoju człowieka i postępu gospodarczego – domy, szkoły, szpitale, biura, drogi, linie kolejowe. To wszechstronne podejście daje nam możliwość tworzenia wartości, które przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju.

  Budujemy dla społeczeństwa

  Aktualnie ponad połowa społeczeństwa na świecie żyje w miastach. W Skanska stale rozwijamy naszą chęć poznania oraz wiedzę o tym, co kształtuje i świadczy o zrównoważonym rozwoju społeczeństw. Zrozumienie tego umożliwi nam budowanie w sposób zrównoważony, ale także pozwoli społeczeństwu na wnoszenie wkładu w budowanie bardziej zrównoważonego rozwoju dzisiaj i dla przyszłych pokoleń.

  Chcemy być „zielonym” liderem

  Dążymy do bycia liderem w realizacji zielonych projektów. To podstawowa zasada w naszej strategii rozwoju. Obecność na międzynarodowych rynkach pozwala nam poszerzać wiedzę, którą później wykorzystujemy wszędzie tam, gdzie jesteśmy. Zachęcamy naszych klientów do zielonego działania.