Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Tydzień Bezpieczeństwa

  W dniach od 8 do 14 maja na budowach 12 firm tworzących Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie trwają działania związane z propagowaniem kultury bezpieczeństwa pracy. Tydzień Bezpieczeństwa, to wielkie święto branży budowlanej. Bierze w nim udział kilkadziesiąt tysięcy pracowników na budowach w całej Polsce. Hasła tegorocznego tygodnia to „Bezpieczeństwo - Podaj dalej!” oraz „Planuj – Wykonaj – Sprawdź – Popraw”.

  O Tygodniu Bezpieczeństwa 2017

  Troska o życie to jedna z głównych wartości, którą kierujemy się w Skanska. To nasi pracownicy tworzą firmę. Właśnie dlatego szczególne znaczenie ma ich bezpieczeństwo. Tydzień Bezpieczeństwa, to wielkie święto branży budowlanej. Bierze w nim udział kilkadziesiąt tysięcy pracowników na budowach w całej Polsce. Hasło tegorocznego tygodnia to „Bezpieczeństwo - Podaj dalej!”.

  Przeczytaj więcej

  Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie

  Tydzień Bezpieczeństwa to kolejna inicjatywa sygnatariuszy Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie. W te dni firmy tworzące Porozumienie podwoją wysiłki w dążeniu do celu „zero wypadków”.

  Przeczytaj więcej

  Tydzień Bezpieczeństwa w Grupie Skanska

  W Grupie Skanska Tydzień Bezpieczeństwa organizowany jest od 13 lat. W jego tegorocznej edycji na budowach Skanska na całym świecie uczestniczyło łącznie ok. ćwierć miliona osób - pracowników firmy i naszych partnerów biznesowych.

  Przeczytaj więcej

  Książka pomysłów