Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Informacje dla kandydata

  Dziękujemy za zainteresowanie rozwojem kariery w Skanska. Przygotowaliśmy dla Ciebie zbiór informacji przydatnych w procesie rekrutacji. Zachęcamy do przejrzenia zebranych przez nas treści i zapoznania się z interesującymi Cię informacjami.

  Proces rekrutacji

  Standardowo proces rekrutacji składa się z 3 etapów. Pierwszym etapem jest selekcja aplikacji. Następnie wybranych kandydatów zapraszamy na rozmowy: najpierw z przedstawicielami HR, a w kolejnym, 3 etapie - z przyszłymi przełożonymi.

  Rozmowa kwalifikacyjna jest zarówno dla Ciebie, jak i dla nas doskonałą okazją do wzajemnego poznania się. O co pytamy na rozmowie i jak się do niej przygotować dowiesz się tutaj.

  Kontaktujemy się ze wszystkimi osobami, z którymi mieliśmy okazję się spotkać. Natomiast jeżeli po rozmowie pojawiły się dodatkowe pytania, śmiało skontaktuj się z naszymi rekruterami i zadaj pytanie.

   

  Co warto wiedzieć?

  Na polskim rynku Skanska jest obecna poprzez trzy jednostki: budowlaną spółkę Skanska S.A., Skanska Property Poland, która działa jako deweloper powierzchni biurowych oraz Skanska Residential Development Poland - dewelopera mieszkań i apartamentów. Dowiedz się więcej o naszych spółkach.

  Podstawę każdego naszego działania stanowią nasze wartości: troska o życie, etyczne i transparentne działanie, dbałość o klienta, i współpraca w zespołach, bo tylko współpracując razem jesteśmy lepsi. Przeczytaj o naszych wartościach.

   

  Rozwój w Skanska

  Rozwój i szkolenia w Skanska to obszar, któremu poświęcamy mnóstwo uwagi. Inwestujemy w ludzi, bo są dla nas najwyższą wartością.

  • Wdrożenie. Każdy nowoprzyjęty pracownik bierze udział w programie adaptacyjnym START, przygotowującym go do pracy w Skanska. 
  • Zaplanowany rozwój. Kazdy pracownik bierze również udział w procesie oceny i planowania rozwoju, dzięki któremu może lepiej rozwijać swoje umiejętności.Wszyscy pracownicy mają też dostęp do wewnętrznego programu szkoleń - Uniwersytetu Skanska. 
  • Międzynarodowa wymiana doświadczeń. Jako korporacja o międzynarodowym zasiegu wspieramy naukę języka angielskiego, a najlepszym pracownikom, poprzez udział w programie Skanska Unlimited umożliwiamy zdobywanie doświadczeń na projektach realizowanych przez Skanska na całym świecie. 
  • Zdobywanie uprawnień i nowych umiejetności. Pomagamy  pracownikom w pokonywaniu kolejnych szczebli kariery zawodowej, finansując egzamin nabycia uprawnień budowlanych oraz udział w szkoleniach zewnętrznych pomagajacych zdobyć ważną w ich pracy wiedzę. 

  Co jeszcze oferujemy pracownikom?

  Naszym pracownikom poza wynagrodzeniem oferujemy premie finansowe zależne od wyników, możliwość skorzystania z Programu Akcji Pracowniczych Skanska oraz bogaty pakiet socjalny. Więcej dowiesz się z zakładki Wynagrodzenia i benefity. 

   

  Masz pytania lub wątpliwości?

  Skontaktuj się ze swoim rekruterem lub z naszą infolinią HR: 22 561 32 00.