Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Stanisław

  Pasjonat fotografii, laureat konkursu zorganizowanego przez „National Geographic. Na co dzień Starszy Specjalista ds. Jakości i Środowiska w Oddziale Budownictwa Drogowo-Mostowego Skanska w Gdańsku.

  HelInformacje o konkursie pojawiły się w okresie letnim na billboardach i w spotach reklamowych w telewizji. Najpierw nie zamierzałem brać w nim udziału, bo wydawało mi się, że nie mam w swojej „teczce” dobrego zdjęcia na konkurs organizowany przez tak znane wydawnictwo. Jednak przypadkowo przeglądając rodzinne fotografie okazało się, że zrobiłem zdjęcie, które oceniłem jako dobre - i wysłałem je. Poczułem, że to wyróżnienie jest naprawdę istotne, kiedy na „oskarowej” gali w Teatrze Narodowym w Warszawie dowiedziałem się, że na konkurs nadesłano około 50 tysięcy zdjęć.

  KrakówJak powstała fotografia, która została wyróżniona w konkursie „National Geographic” w kategorii „Przygoda”?
  Starsza córka Magda pojechała na wczasy do Egiptu, gdzie sporo nurkowała. Po powrocie, pełna wrażeń, zorganizowała rodzinne spotkanie, na którym oglądaliśmy zdjęcia z jej wyjazdu. W pewnym momencie pojawił się pomysł, żeby ubrała się w strój płetwonurka. Magda nałożyła cały ekwipunek na codzienne ubranie. Wtedy ja zrobiłem proste, rodzinne zdjęcie z Magdą stojącą wśród najbliższych. Tak powstała fotografia, która jest trochę dowcipna, a trochę surrealistyczna.

  Zdjęcie wyróżnione w konkursie „National Geographic” w kategorii „Przygoda”