Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Politechnika Gdańska

  Zapraszamy na spotkanie ze Skanska, podczas którego będziecie mieli okazję poznać:

  Wojciecha Kołackiego, Dyrektora Zespołu Projektów w OBI Gdańsk odpowiedzialnego za branżę mostową oraz północne powiaty województwa pomorskiego w branży drogowej. Związany z branża budowlaną 17,5 lat. Zrealizował ponad 150 projektów. Obecnie zarządza 3 zespołami Pm-ów którzy realizują 8 projektów między-innymi Przebudowę DK nr 91 Tczew-Czarlin, Most Brdowski w Szczecinie, obiekty mostowe w Dębkach, obiekty na dojazdach do PKM, roboty drogowe w powiecie kartuskim  Wejherowie i Rumi. W wolnym czasie uwielbia spędzać czas z rodziną oraz podróżować.  

  Krzysztofa Mikiciuka, Menedżera Projektów w Oddziale Budownictwa Inżynieryjnego w Gdańsku. Krzysztof jest związany z branżą budowlaną od 14 lat, zrealizował już kilka kontraktów. Obecnie zarządza: poprawą dostępności do portu w Kołobrzegu i Darłowie, przebudową drogi wojewódzkiej Pasłęk-Orneta-Lidzbark oraz dróg wojewódzkich 211 i 241 w Sierakowicach i budową ul. Kwiatowej w Rokitkach. W wolnych chwilach zajmuje go sport, muzyka i fotografia – stara się dzielić czas sprawiedliwie pomiędzy te trzy pasje :)

  Joannę Fendrych – Główego Specjalistę ds. Kadrowego Wsparcia Biznesu w Oddziale Technicznym Zachód. Od 10 lat w Skanska SA.  Rozpoczęła pracę w firmie na Projekcie budowy autostrady A1, gdzie opowiedzialna była za przygotowanie, wdrożenie i koordynację Programu Pracy Wakacyjnej dla studentów na A1. W wolnym czasie lubi tworzyć biżuterię.  

   

  Marcina Antoniuk, uczestnik Programu Praktyk Letnich 2014, student Politechniki Gdańskiej. Marcin swoje praktyki odbywał na projekcie „Przebudowa Drogi Krajowej DK 91 na odcinku Tczew – Czarlin”, obecnie jest Inżynierem Budowy w naszej firmie. Jego hobby to jazda na nartach i pływanie..

   

  Chcecie zadać pytania naszym gościom?

  Jeżeli tak, to prześlijcie je Ambasadorowi na Waszej uczelni klikając w poniższy baner.

  Odpowiedzi na najciekawsze pytania będziecie mogli usłyszeć podczas spotkań z nami. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarium wydarzeń.