Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Politechnika Opolska

  Zapraszamy na spotkanie ze Skanska, podczas którego będziecie mieli okazję poznać:

  Marka Wołoszczuka - Menadżera Projektów M&E (Mechaniczno/Elektrycznych) w Oddziale Budownictwa Ogólnego we Wrocławiu. W Skanska od 3 lat. Zrealizował 10 projektów. W tej chwili zarządza 3 projektami: PNT OPOLE BUDYNEK LABORATORYJNO-DOŚWIADCZALNY, Budynek Wyższej Szkoły Oficerskiej we Wrocławiu, Budowa budynku biurowego DOMINIKAŃSKI WROCŁAW. Wolny czas spędza z rodziną. Jego hobby to koszykówka.

   

   

  Monikę Witkowską, Głównego Specjalistę ds. Kadrowego Wsparcia Biznesu w Oddziale Budownictwa Ogólnego we Wrocławiu. Monika w Skanska pracuje od 11 lat. W Programie Praktyk uczestniczy od pierwszej edycji. Zrekrutowała 35 praktykantów. W wolnych chwilach czyta ciekawe książki.

   

  Adrian Nierobiś, uczestnik Programu Praktyk Letnich 2014, student Politechniki Opolskiej. Adrian swoje praktyki odbywał na budowie Mostu drogowo- tramwajowego w ciągu al. Pokoju w Częstochowie, obecnie jest Inżynierem Budowy w naszej firmie. Jego hobby to motoryzacja, piłka siatkowa.

  Chcecie zadać pytania naszym gościom?

  Jeżeli tak, to prześlijcie je Ambasadorowi na Waszej uczelni klikając w poniższy baner.

  Odpowiedzi na najciekawsze pytania będziecie mogli usłyszeć podczas spotkań z nami. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarium wydarzeń.