Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Politechnika Poznańska

  Zapraszamy na spotkanie ze Skanska, podczas którego będziecie mieli okazję poznać:

   

  Tomasz Bromber, Menedżer Projektów w Oddziale Budownictwa Ogólnego w Poznaniu. Absolwent Politechniki Poznańskiej, gdzie w  1998 roku ukończył Technologię i Organizację. W Skanska pracuje 17lat. Swoją historię z firmą rozpoczął w 1998- pracował na budowie jako Inżynier budowy. Obecnie jest Menadżerem Projektów i odpowiada za północny teren województwa kujawsko – pomorskiego. Wolne chwile spędza wypoczywając na świeżym powietrzu.

   

  Agnieszkę Czajka, Specjalistę ds. Kadrowego Wsparcia Biznesu w Oddziale Budownictwa Ogólnego w Poznaniu. Do jej zadań należy współpraca oraz pomoc innym jednostkom organizacyjnym Skanska w obszarze zarządzania ludźmi - począwszy od procesów selekcji i rekrutacji, poprzez analizę potrzeb szkoleniowych i dbanie o rozwój pracowników, ich motywację i wsparcie w osiąganiu jak najlepszych wyników. W wolnym czasie lubi jeździć na rowerze, gotować, czytać książki, a przede wszystkim podróżować i zwiedzać inne kraje.

   

   

  Tomasza Brzezińskiego, uczestnika Programu Praktyk Letnich 2013, student Politechniki Poznańskiej. Praktyki odbył na budowie Sądu Okręgowego w Poznaniu ul. Kościuszki. Obecnie jest Inżynierem Budowy. Jego hobby to sport, głównie piłka nożna.

   

  Chcecie zadać pytania naszym gościom?

  Jeżeli tak, to prześlijcie je Ambasadorowi na Waszej uczelni klikając w poniższy baner.

  Odpowiedzi na najciekawsze pytania będziecie mogli usłyszeć podczas spotkań z nami. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarium wydarzeń.