Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Politechnika Rzeszowska

  Zapraszamy na spotkanie ze Skanska, podczas którego będziecie mieli okazję poznać:

   

   

   

  Remigiusza Grodzickiego - Menedżera Projektu w Oddziale Budownictwa Inżynieryjnego w Rzeszowie. Remigiusz jest związany z branżą mostową od 10 lat, realizował 17 projektów, w tym wybudował 20 obiektów inżynierskich. Obecnie zarządza zadaniem "Wzmocnienie podtorza kolejowego" w miejscowości Sędziszów Małopolski.  W czasie wolnym czasie wyjeżdża na koncerty muzyczne, czyta książki biograficzne i jest zainteresowany filozofią oraz psychologią. Jego hobby to mostownictwo, piłka, basen, tenis i gry logiczne.

   

  Marię Brzyską – Starszego Specjalistę ds. Kadrowego Wsparcia Biznesu w Oddziale Budownictwa Ogólnego w Rzeszowie. W Skanska pracuje 22 lata . Do Programu Praktyk Letnich zrekrutowała 20 praktykantów. W wolnym czasie lubi obejrzeć dobry film.

    Bartek Dulla,  był uczestnikiem PPL w 2013 roku jako absolwent Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Budowa i Utrzymanie Mostów. Odbywał praktykę na budowie mostu Narutowicza w Rzeszowie. Obecnie pracuje na stanowisku Inżyniera Budowy. Jego hobby to: gra w siatkówkę, czytanie dobrych książek i historia.

   

  Chcecie zadać pytania naszym gościom?

  Jeżeli tak, to prześlijcie je Ambasadorowi na Waszej uczelni klikając w poniższy baner.

  Odpowiedzi na najciekawsze pytania będziecie mogli usłyszeć podczas spotkań z nami. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarium wydarzeń.