Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Politechnika Warszawska

  Zapraszamy na spotkanie ze Skanska, podczas którego będziecie mieli okazję poznać:

     

  Roberta Kowalczyka, Menadżera Projektów M&E w Oddziale Budownictwa Ogólnego w Warszawie. Z branżą budowlaną związany od 19 lat. W Skanska zrealizował 7 projektów w zakresie budownictwa kubaturowego. Obecnie zarządza 2 projektami w zakresie instalacji M&E, tj. przebudową siedziby Komendy Głównej Policji Warszawa Bielany oraz adaptacją powierzchni fit-out w budynku Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego CeNT I w Warszawie.
  Na nadmiar wolnego czasu nie narzeka a ten, który uda mu się wygospodarować przeznacza na nadrobienie obowiązków domowych, szerszą kulturę i bardzo dalekie podróże. Uwielbia ludzi i pracę z nimi oraz nowe i trudne wyzwania.

   

   

  Anię Sęk, która opiekuje się Oddziałem Budownictwa Ogólnego w Warszawie w zakresie HR. Z zarządzaniem zasobami ludzkimi jest związana od 9 lat – doświadczenie zdobywała w branży budowlanej jak i bankowej. Z firmą SKANSKA związana od niedawna – od  sierpnia 2014 roku. Uwielbia siatkówkę i katowicki Spodek.

   

   

  Jakuba Batóg, uczestnika Programu Praktyk Letnich 2014, student Politechniki Warszawskiej. Jakub swoje praktyki odbywał na budowie Zespołu Zabudowy Mieszkalno - Usługowej Wilanów Zachodni, etap B4. Obecnie jest w naszej firmie Inżynierem Budowy. W wolnym czasie uprawia sport i nadrabia książkowe zaległości.

  Chcecie zadać pytania naszym gościom?

  Jeżeli tak, to prześlijcie je Ambasadorowi na Waszej uczelni klikając w poniższy baner.

  Odpowiedzi na najciekawsze pytania będziecie mogli usłyszeć podczas spotkań z nami. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarium wydarzeń.