Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Politechnika Wrocławska

  Zapraszamy na spotkanie ze Skanska, podczas którego będziecie mieli okazję poznać:

   

   

   

   

  Adama Zawadzkiego - Menadżera Projektów w Oddziale Budownictwa Ogólnego we Wrocławiu. Adam jest związany z branżą budowlaną od 17 lat, zrealizował około 20 projektów. Obecnie zarządza budową hal produkcyjno – magazynowych w Nowej Soli i kilkoma pomniejszymi projektami. Wolny czas spędza na grach i zabawach ze swoim 18 miesięcznym synkiem. Relaksuje się też przy dobrej muzyce i filmie. 

   

  Monikę Witkowską, Głównego Specjalistę ds. Kadrowego Wsparcia Biznesu w Oddziale Budownictwa Ogólnego we Wrocławiu. Monika w Skanska pracuje od 11 lat. W Programie Praktyk Letnich uczestniczy od pierwszej edycji. Zrekrutowała 35 praktykantów. W wolnych chwilach czyta ciekawe książki.

   

   

   

  Zuzannę Jabłońską, uczestniczkę Programu Praktyk Letnich 2014, absolwentkę Politechniki Wrocławskiej Wydziału Elektrycznego. Zuzanna swoje praktyki odbywała na budowie budynku laboratoryjno-biurowego „SIGMA”, na terenie Wrocławskiego Parku Technologicznego. Obecnie jest Inżynierem Budowy – branża elektryczna w naszej firmie. Jej hobby to psychologia oraz szermierka Szablą Polską. 

   

  Chcecie zadać pytania naszym gościom?

  Jeżeli tak, to prześlijcie je Ambasadorowi na Waszej uczelni klikając w poniższy baner.

  Odpowiedzi na najciekawsze pytania będziecie mogli usłyszeć podczas spotkań z nami. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarium wydarzeń.