Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Politechnika Białostocka

  Zapraszamy na spotkanie ze Skanska, podczas którego będziecie mieli okazję poznać:

  Krzysztofa Chwieduk - Kierownika Budowy w Oddziale Budownictwa Ogólnego w Warszawie. Krzysztof jest związany z branżą budowlaną od 9 lat, w sumie uczestniczył przy realizacji 10 obiektów. Obecnie zarządza budową budynku biurowego Oddziału Urzędu Dozoru Technicznego w Białymstoku. Wolny czas spędza z rodziną oraz w miarę możliwości zajmuje się swoim hobby, którym jest wędkarstwo.

   

  Anię Sęk, która opiekuje się Oddziałem Budownictwa Ogólnego w Warszawie w zakresie HR. Z zarządzaniem zasobami ludzkimi jest związana od 9 lat – doświadczenie zdobywała w branży budowlanej jak i bankowej. Z firmą SKANSKA związana od niedawna – od  sierpnia 2014 roku. Uwielbia siatkówkę i katowicki Spodek.

   

  Izabela Czarny, uczestniczka Programu Praktyk Letnich 2014, studentka Politechniki Białostockiej. Izabela swoje praktyki odbywała na budowie Oddziału Urzędu Dozoru Technicznego w Białymstoku, obecnie jest Inżynierem Budowy w naszej firmie. Jej hobby to czytanie książek, taniec i jazda na rowerze.

   

  Chcecie zadać pytania naszym gościom?

  Jeżeli tak, to prześlijcie je Ambasadorowi na Waszej uczelni klikając w poniższy baner.

  Odpowiedzi na najciekawsze pytania będziecie mogli usłyszeć podczas spotkań z nami. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarium wydarzeń.