Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Politechnika Świętokrzyska

  Zapraszamy na spotkanie ze Skanska, podczas którego będziecie mieli okazję poznać:

   

   

  Michała Nagadowskiego - Menadżera Proejktów w Wytwórni Konstrukcji Stalowych w Kielcach. Michał jest związany z branżą budowlaną od 11 lat, zrealizował  ok. 30 projektów. Obecnie zarządza 4 projektami: budową wiaduktu w ciągu ul. Nowolazurowej w Warszawie, mostu w Biertowiach i łącznicy kolejowej w Suchej Beskidzkiej oraz rozbudową piekarni La Lorraine w Nowym Dworze Mazowieckim. Wolny czas spędza z zrodzin, jeździ na rowerze lub nartach.

   

  Martę Kozłowską, Głównego Specjalistę ds. Kadrowego Wsparcia Biznesu w Wytwórni Konstrukcji Stalowych w Kielcach. Marta w Skanska pracuje od 14 lat, a swoją pracę zaczęła w prima aprilis :) Rekrutację do Programu Praktyk prowadzi od pierwszej edycji. Zrekrutowała 25 praktykantów. W wolnym czasie, którego ciągle jej brakuje, ogląda filmy przyrodnicze, głównie o zwierzętach. Lubi jeździć na nartach i nieustannie uczy się grać w tenisa ziemnego.

   

  Michała Kulpińskiego, uczestnika PPL 2014. Swoje praktyki odbywał w Wytwórni Konstrukcji Stalowych Exbud Skanska w Kielcach. Obecnie jest inżynierem w naszej Firmie, pełni także funkcje Ambasadora Skanska. Intersuje się sportem.

   

  Chcecie zadać pytania naszym gościom?

  Jeżeli tak, to prześlijcie je Ambasadorowi na Waszej uczelni klikając w poniższy baner.

  Odpowiedzi na najciekawsze pytania będziecie mogli usłyszeć podczas spotkań z nami. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarium wydarzeń.