Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy

  Zapraszamy na spotkanie ze Skanska, podczas którego będziecie mieli okazję poznać:

   

   

  Witolda Ruteckiego - Menadżer Projektu w Oddziale Budownictwa Inżynieryjnego w Bydgoszczy. Z branżą budowlaną związany od 16 lat. W firmie Skanska pracuje od 9 lat. Największy projekt  w realizacji którego brał udział to autostrada A1. Zarządza 40 osobowym zespołem, który w tej chwili prowadzi 15 projektów. Największe obecnie prowadzone projekty to: „Trasa Średnicowa” w Toruniu oraz „Odwodnienie CPPS” na lotnisku wojskowym w Powidzu. Wolny czas poświęca na rodzinne podróże, oczywiście jak tylko ten czas wygospodaruje.

   

  Ewa Zagórska - Specjalistę ds. Kadrowego Wsparcia Biznesu w Oddziale Budownictwa Inżynieryjnego w Poznaniu. Do jej zadań należy współpraca oraz pomoc innym jednostkom organizacyjnym Skanska w obszarze zarządzania ludźmi - począwszy od procesów selekcji i rekrutacji, poprzez analizę potrzeb szkoleniowych i dbanie o rozwój pracowników, ich motywację i wsparcie w osiąganiu jak najlepszych wyników. Lubi długie spacery, szum morza, górskie krajobrazy i dobrą muzykę.

   

  Bartosza Czubaka, uczestnika Programu Praktyk Letnich 2011. Bartosz swoje praktyki odbywał na budowie Interdyscyplinarnego Centrum Nowoczesnych Technologii w Toruniu. Obecnie jest w naszej firmie Kierownikiem Budowy. Jego hobby to hokej na lodzie i unihokej.

   

  Chcecie zadać pytania naszym gościom?

  Jeżeli tak, to prześlijcie je Ambasadorowi na Waszej uczelni klikając w poniższy baner.

  Odpowiedzi na najciekawsze pytania będziecie mogli usłyszeć podczas spotkań z nami. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarium wydarzeń.