Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

  Zapraszamy na spotkanie ze Skanska, podczas którego będziecie mieli okazję poznać:

   

  Krzysztofa Połukord - absolwent Politechniki Gdańskiej, specjalność drogi i lotniska. Menadżer w Oddziale Budownictwa Inżynieryjnego w Olsztynie. Krzysztof jest związany z drogownictwem od 39 lat. W 2014 roku Zespół pod jego kierownictwem zakończył realizację jednego z największych kontraktów wykonywanych przez SKANSKA w woj. warmińsko – mazurskim „Rozbudowa drogi nr 513 Pasłęk – Orneta o długości 31,270 km”. W 2009 roku na wniosek Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa został odznaczony przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Medalem Złotym za Długoletnią Służbę. Lubi majsterkować, a szczególnie pracę w drewnie.

   

  Ewę Soszyńską - Specjalistę ds. Kadrowego Wsparcia Biznesu w Oddziale Budownictwa Inżynieryjnego w Olsztynie. W Skanska pracuje 5  lat. Rekrutacje do Programu Praktyk Letnich prowadzi od dwóch lat. W czasie wolnym bardzo lubi czytać, zwłaszcza kryminały i biografie.

   

  Daniela Klimas, uczestnika Programu Praktyk Letnich 2014, student Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Daniel odbywał swoje praktyki na budowie drogi wojewódzkiej nr 513 między Ornetą, a Lidzbarkiem Warmińskim, obecnie jest Inżynierem Budowy w naszej firmie. Jego hobby to sport.

  Chcecie zadać pytania naszym gościom?

  Jeżeli tak, to prześlijcie je Ambasadorowi na Waszej uczelni klikając w poniższy baner.

  Odpowiedzi na najciekawsze pytania będziecie mogli usłyszeć podczas spotkań z nami. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarium wydarzeń.