Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Uniwersytet Zielonogórski

  Zapraszamy na spotkanie ze Skanska, podczas którego będziecie mieli okazję poznać:

   

  Pawła Skrzypczaka, Menedżera Projektów w Oddziale Budownictwa Ogólnego w Szczecinie . Paweł odpowiedzialny jest za województwo lubuskie, Filie w Zielonej Górze i Gorzów Wielkopolski. W branży budowlanej pracuje 14 lat. Obecnie kieruje 36 osobowym zespołem w tym ( 6 zespołów realizacyjnych ) oraz dział oferowania , marketingu orazksięgowości. W wolnym czasie – spędza czas z rodziną. Jego hobby to nurkowanie , piłka nożna , motocykle.

   

  Ryszarda Kralę, Starszego Specjalista ds. Kadrowego Wsparcia Biznesu w Oddziale Budownictwa Ogólnego w Szczecinie. Ryszard pracuje w Skanska od 40 lat. Do Programu Praktyk Letnich zrekrutował już 55 praktykantów. W wolnym czasie w okresie lata bierze udział w regatach, a w okresie zimowym jeździ na bojerach.

   

   

  Katarzynę Frontczak, uczestniczkę Programu Praktyk Letnich 2012, studentkę Uniwersytetu Zielonogórskiego. Kasia swoje praktyki odbywała na budowie Archiwum Państwowego w Zielonej Górze. Obecnie jest w naszej firmie Inżynierem Budowy. Jej hobby to teatr, opera, fantastyka, konwenty fantasy.

   

  Chcecie zadać pytania naszym gościom?

  Jeżeli tak, to prześlijcie je Ambasadorowi na Waszej uczelni klikając w poniższy baner.

  Odpowiedzi na najciekawsze pytania będziecie mogli usłyszeć podczas spotkań z nami. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarium wydarzeń.