Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny

  Zapraszamy na spotkanie ze Skanska, podczas którego będziecie mieli okazję poznać:

   

   

  Macieja Długaszewskiego, Menedżera Projektów w Skanska w Oddziale Budownictwa Ogólnego w Szczecinie. Maciej jest związany z branżą budowlaną od 19 lat, w sumie zrealizował ok. 30 obiektów.

  Obecnie zarządza 8 projektami: Hala Hydroline, Oczyszczalnia ścieków w Przecławiu,  Centrum Handlowe STER I., Centrum Handlowe STER II, Sąd Okręgowy w Szczecinie, Dom Pomocy Społecznej MSWiA, Budynek Handlowo – Biurowy wraz z remontem dawnego Kina KOSMOS, Szczeciński Park Naukowo Technologiczny Pomerania. W wolnym czasie: turystyka, nurkowanie, sport.

   

  Ryszarda Kralę, Starszego Specjalistę ds. Kadrowego Wsparcia Biznesu w Oddziale Budownictwa Ogólnego w Szczecinie. Ryszard pracuje w Skanska od 40 lat. Do Programu Praktyk Letnich zrekrutował już 55 praktykantów. W wolnym czasie w okresie lata bierze udział w regatach, a w okresie zimowym jeździ na bojerach.

   

   

  Martę Siewier, uczestniczkę Programu Praktyk Letnich 2012. Marta swoje praktyki odbyła na Projekcie budowy Rejonowego Szpitala Publicznego w Nowogardzie. Obecnie jest naszej firmie inżynierem. Jej hobby to śpiew, fotografia i podróże. 

   

  Chcecie zadać pytania naszym gościom?

  Jeżeli tak, to prześlijcie je Ambasadorowi na Waszej uczelni klikając w poniższy baner.

  Odpowiedzi na najciekawsze pytania będziecie mogli usłyszeć podczas spotkań z nami. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarium wydarzeń.