Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Program Praktyk Letnich

  Wystartowała 11. edycja Programu Praktyk Letnich!
  4 lipca, dwudniowym spotkaniem wprowadzającym, oficjalnie rozpoczęliśmy Program Praktyk Letnich. Spotkanie było dla praktykantów okazją do zapoznania się z firmą Skanska, zasadami w niej panującymi oraz możliwościami rozwoju. Uczestnicy brali udział w szkoleniach, warsztatach i wykładach, nie zabrakło też czasu na integrację. Gościem specjalnym spotkania była Whitney, uczestniczka programu wymiany pracowników Skanska Unlimited z USA, która obecnie pracuje na projektach realizowanych w Łodzi. Opowiadała praktykantom o swoich dotychczasowych doświadczeniach zawodowych.

  Trzymiesięczny Program Praktyk Letnich to szansa na rozwój i zdobycie cennego doświadczenia, a dla tych, którzy sprawdzą się w roli praktykanta - na zatrudnienie w Skanska.

  Wszystkim praktykantom życzymy powodzenia!!  Rekrutację na kolejną edycję Programu Praktyk Letnich Skanska rozpoczynamy już w lutym 2017!  Wszystkie informacje odnośnie Naszego programu znajdziesz na Naszej stronie oraz w zakładce "Najczęściej zadawane pytania".