Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Skanska Idealnym Pracodawcą

  Od pięciu lat Skanska niezmiennie zajmuje 1. miejsce w kategorii Inżynieria w rankingu firmy Universum Idealny Pracodawca według studentów.

  Ranking Idealnych Pracodawców obejmuje firmy, które młodzi ludzie wskazują jako najlepsze miejsce przyszłej pracy. Badanie, na podstawie którego powstaje ranking: Universum Student Survey, jest przeprowadzane corocznie wśród studentów w 28 krajach na całym świecie. Jego celem jest poznanie ich oczekiwań i preferencji związanych z planowaną karierą i rozwojem zawodowym. Badanie pozwala także na przeanalizowanie jakości wizerunku pracodawców na wybranym rynku pracy oraz czynników przesądzających o ich atrakcyjności.

  W Polsce badanie przeprowadzane jest wśród studentów ze wszystkich lat studiów. Respondenci wskazują najbardziej pożądanego pracodawcę spośród ponad 100 firm z całej Polski.

  Skanska jest liderem tego zestawnienia w kategorii Inżynieria już od pięciu lat. Najnowsza edycja badania - za rok 2014 jest oparta na opinii ponad 23 500 studentów. 

  Docenienie firmy Skanska przez studentów – przyszłych specjalistów w swoich dziedzinach, jest dla nas bardzo ważne. Zależy nam na budowaniu z nimi dobrych relacji już teraz, na etapie kiedy są jeszcze studentami. To z myślą o nich stworzyliśmy Program Praktyk Letnich oraz Program Ambasadorzy Skanska. Warto wspomnieć, że 70% osób, które ukończyły Program Praktyk Letnich, znalazło w firmie zatrudnienie - mówi Katarzyna Skorupka-Podziewska, dyrektor ds. zarządzania zasobami ludzkimi w Skanska.

  Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy głosują na naszą firmę. Dołożymy wszelkich starań, aby nie zawieść Waszego zaufania!