Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Wybrani pracodawcy z branży

  Tu znajdziesz informacje przygotowane przez firmy, które zgłosiły się do nas z informacją, że są zainteresowane potencjalnym zatrudnieniem osób objętych procesem zwolnień grupowych w Skanska. Aktualnie prowadzą procesy rekrutacyjne na różnorodne stanowiska.

  Żadna z firm nie gwarantuje, że złoży Ci ofertę zatrudnienia, ale jeśli Twój profil zawodowy będzie spójny z poszukiwanym przez tego pracodawcę zapewne skontaktują się z Tobą. Prześledź zamieszczone poniżej informacje! Dowiedz się jak nawiązać kontakt!


  Boryszew S.A.
  jest jedną z największych grup przemysłowych w Polsce notowaną na Giełdzie, działa w kilku branżach m.in. w produkcji  wyrobów metalowych, chemii, jesteśmy liderem w branży automotive. Grupa Boryszew jest firmą mocno zakorzenioną na rynkach międzynarodowych. W zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju buduje bogatą ofertę innowacyjnych produktów.

  Firma poszukuje do swoich zakłądów pracowników na stanowiska:

  • Handlowiec
  • Technolog  (branża automotive)
  • Operator maszyn – ustawiacz
  • Operator maszyn i urządzeń
  • Automatyk
  • Elektryk
  • Ślusarz
  • Operator wtryskarki
  • Operator ciągarek i urządzeń wykańczających
  • Operator produkcji
  • Magazynier/ operator wózka widłowego

  Boryszew oferuje:

  • pracę zarówno w kraju jak i za granicą 
  • zatrudnienie na umowę o pracę 
  • stałe wynagrodzenie 
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • możliwość długoterminowego zatrudnienia

  Liczy się przede wszystkim chęć do pracy! Oferta pracy jest skierowana zarówno do kobiet jak i mężczyzn bez względu na wiek (także po 50 r.ż.). Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV na adres email, który znajdziesz tutaj .

  Zamieść w dokumentach aplikacyjnych klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”  Ciepiela Technology Promotion
  to renomowany importer betoniarni, mieszalników do  betonu, pomp
  i pompogruszek, urządzeń do recyklingu betonu, linii technologicznych do produkcji elementów strunobetonowych. Zapewnia sprawdzone na światowym i polskim rynku produkty najlepszych marek oraz najwyższej jakości podzespoły w przystępnych cenach. Od końca lat 90-tych świadczy usługi zapewniające silną pozycję na rynku, ugruntowaną zaufaniem i zadowoleniem klientów.

  Aktualnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko Mechanika:

  Opis stanowiska:
  • wykonywanie usług serwisowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych, maszyn roboczych w serwisie firmowym oraz u klienta

  Oczekiwania:
  • doświadczenie na stanowisku serwisanta w branży maszyn roboczych lub w serwisie motoryzacyjnym
  • podstawowa znajomość zagadnień mechaniki, hydrauliki siłowej, elektrotechniki,
  • gotowość do wyjazdów krajowych
  • prawo jazdy kat. B
  Umiejętności będące dodatkowym atutem:
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  Oferujemy:
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • szkolenia w zakresie wiedzy technicznej
  • stabilną pracy
  • niezbędne narzędzia (samochód, telefon, komputer)
  • dostęp do zaawansowanej wiedzy technicznej
  • rozwój zawodowy

  Osoba do kontaktu: Krzysztof Dąbrowski Kierownik Serwisu

  Tel. kom.: + 48 797 603 506. Adres email znajdziesz tutaj.

  http://www.ciepiela.eu/kontakt

   

   

  GRUPA WOLFF 
  to polska dynamiczna firma, która od ponad 20 lat wspiera rozwój najważniejszych gałęzi przemysłu. Realizuje specjalistyczne działania w zakresie bezpieczeństwa wybuchowego i procesowego, budowy instalacji przemysłowych w systemie "pod klucz" oraz transferu nowoczesnych technologii z dziedziny chemii i ochrony środowiska. Działa na rzecz większości gałęzi przemysłu - od energetyki, przez chemię i farmację, na przemyśle spożywczym i drzewnym kończąc. Do grona jej Klientów należą zarówno średniej wielkości zakłady przemysłowe, jak i międzynarodowe koncerny.Spośród czterech lokalizacji, w których znajdują się jej siedziby najważniejsze to Kraków oraz Piekary Śląskie. To właśnie w tych regionach najczęściej poszukuje pracowników. Na stronie internetowej www.grupa-wolff.pl znajdziesz informacje o aktualnie dostępnych ofertach pracy w firmie. 

  Poniżej informacje o aktualniej poszukiwanych stanowuskach:

  • Spawacz
   uprawnienia 135, mile widziane metoda TIG- doświadczenie przy konstrukcjach stalowych i/lub produkcji elementów stlowych-.umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Monter (Ślusarz)
   doświadczenie przy konstrukcjach stalowych i/lub produkcji elementów stalowych-.umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Elektromonter
   doświadczenie przy pracach elektrycznych-.umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej

  Osoby zainteresowane proszone są o kontakt na jeden z adresów email które znajdziesz tutaj  i  tutaj lub telefonicznie pod nr 502 691 170.
  Joka Sp. z o.o.       
  Jesteśmy firmą budowlaną powstałą w 1995 r., zajmującą się przede wszystkim budownictwem przemysłowym. Budujemy na terenie całego kraju - hale magazynowe i produkcyjne, oraz centra logistyczne. Na swoim koncie mamy bardzo liczne realizacje dla kontrahentów polskich i zagranicznych. Wśród naszych klientów są: Fiat Auto Poland, Indesit, CKM Technologie, Profilpas, Magneti Marelli, Automotive Lighting, Michelin, Ingest Facilities, Synthos, MLP, SPM Logistics, Union Industries, Dragon, Busch, Greiner, Lampre, Sistema Poland.
   
  Poszukujemy:
  1.       Kierowników budów – wyższe wykształcenie, uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń, minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym (mile widziane doświadczenie w kierowaniu budową obiektów przemysłowych); znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym; dyspozycyjność
  2.       Inżynierów budowy – wykształcenie wyższe budowlane, znajomość programu Auto Cad, dyspozycyjność
   
  Obecnie prowadzimy budowy we Włocławku, Skawinie, Bieruniu, Łodzi i Ozorkowie. Za chwilę zaczynamy budowę we Wrocławiu.
   
  Osoba do kontaktu:
  Pan Tomasz Łazowski – Dyrektor Techniczny – tel. kom. 882 072 253, e-mail znajdziesz tutaj.


  Pekabex
  to wiodący wytwórca konstrukcji prefabrykowanych w Polsce. Produkuje elementy zbrojone tradycyjnie oraz nowoczesne elementy strunobetonowe wykorzystywane w budownictwie wielkokubaturowym (np. hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi), inżynieryjnym (np. mosty, tunele), a także na potrzeby projektów nietypowych. Oferuje szeroki wachlarz produktów standardowych, a także realizuje specjalne zamówienia oparte na indywidualnych projektach.Jako Grupa Pekabex systematycznie zwiększa moce produkcyjne. Obecnie posiada cztery fabryki zlokalizowane w Poznaniu, Bielsku-Białej, Gdańsku i w Mszczonowie k. Warszawy. Firma prowadzi budowy w całej Polsce, a także w Szwecji.
  W związku z ciągłym rozwojem poszukuje kadry specjalistów do wszystkich działów: inżynierów, asystentów, kierowników budów, kierowników projektu oraz kosztorysantów do składania aplikacji do działów generalnego wykonawstwa, montażu, projektowego, sprzedaży oraz realizacji kontraktów.
  Pekabex posiada również oferty pracy dla betoniarzy, zbrojarzy, cieśli, stolarzy, elektryków i mechaników specjalistów ds. utrzymania ruchu, ślusarzy i spawaczy, którzy chcieliby zasilić szeregi kadry pracowniczej na fabrykach we wszystkich oddziałach.
  Oprócz zakładów prefabrykacji w Polsce, firma daje możliwość wyjazdu do pracy do Niemiec w charakterze betoniarza-zbrojarza.
  Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie CV na adres email, który znajdziesz tutaj. W temacie maila wpisz nazwę stanowiska i miejscowość, w której chcą podjąć pracę. 

   

  Wszystkie informacje są również dostępne na stronie internetowej www.pekabex.pl.

   

      


  Spółka PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.  poszukuje pracowników do zespołów inwestycyjnych.

  Poszukujemy pracowników m.in. na stanowiska:
  - dyrektorów zespołów projektowych – m.in. w Warszawie i Łodzi
  - kierowników kontraktów – m.in. w Warszawie i Szczecinie
  - asystentów kierowników kontraktów – m.in. w Warszawie, Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie, Lublinie, Krakowie.
  - specjalistów ds. harmonogramów inwestycji – m.in. w Warszawie
  - specjalistów ds. analiz ekonomiczno-finansowych i sprawozdawczości inwestycyjnej – m.in. w Warszawie, Poznaniu
  - specjalistów ds. zamówień inwestycyjnych na roboty budowlane – m.in. w Warszawie

  Ponadto poszukujemy pracowników do pracy na podstawowych stanowiskach w branży kolejowej w tym dyżurny ruchu, nastawniczy, zwrotniczy, automatyk, energetyk, toromistrz i inne na terenie całego kraju.

  Szczegółowe informacje o aktualnych ofertach pracy zainteresowani mogą uzyskać na naszej stronie internetowej www.plk-sa.pl w zakładce „więcej – kariera"  Zakład Techniczno-Budowlany Polbau 

   Aktualnie poszukuje pracowników budowlanych w zawodach:

  • cieśla, 
  • murarz, 
  • zbrojarz,
  • operator żurawia

  do pracy na  budowach w Niemczech.
  Osoby zainteresowane proszone są o kontakt na adres email, który znajdziesz tutaj.

  Odwiedź także stronę internetową: http://polbau.pl/pl/ 

   

  Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A.
  jest spółką działającą na rynku usług budowlanych od 1945 r. (od 1992 r. jako spółka akcyjna), będąca spółką macierzystą dla grupy spółek działających w branży: deweloperskiej i konstrukcji stalowych.Spółka jest szeroko znana na krajowym rynku budowlanym jako dynamiczny wykonawca dużych inwestycji mieszkaniowych i przemysłowych. Prestiżowe nagrody branżowe oraz liczne odznaczenia przyznane WPB S.A. są potwierdzeniem tej opinii.

  Aktualnie Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A. poszukuje osób na stanowiska:

  • Kierownika budowy
  • Inżyniera budowy
  • Pracownika budowy:
   - cieśli
   - zbrojarza
   - murarza

  Firma oferuje:

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju w strukturze organizacji,
  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny,
  • pracę w firmie budowlanej z wieloletnim doświadczeniem.

  Jeśli jesteś zainteresowan/a prześlij CV na adres email, który znajdziesz tutaj z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

  Dane teleadresowe: WPB S.A. 606 394 115Ul. Dąbrowszczaków 2110 – 684 Olsztyn