Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Akademia Górniczo - Hutnicza

  Zapraszamy na spotkanie ze Skanska, podczas którego będziecie mieli okazję poznać:

  Piotra Półtoraka - Menadżera Projektów w Oddziale Budownictwa Ogólnego w Krakowie. Piotr jest absolwentem Politechniki Krakowskiej. Związany jest z branża budowlaną od 11 lat, w Skanska i poza Firmą zrealizował  10 średnich i dużych  projektów w zakresu budownictwa inżynieryjnego i ogólnego. Obecnie zarządza 3 projektami w ramach kompetencji budownictwa ogólnego: „Rozbudowa Hotelu Grand Sal w Wieliczce”, „ Budowa zakładu produkcyjnego Premix w Połańcu”  oraz „Rozbudowa zakładu produkcyjnego Beckers w Tarnowie”. Jego hobby jest mocno uzależnione od zainteresowań i potrzeb dzieci:  spacery, pływanie, narty, łucznictwo.

   

  Szymona Gruca-Safiak - Głównego Specjalistę ds. Kadrowego Wsparcia Biznesu w Oddziale Budownictwa Ogólnego w Krakowie. Szymon pracuje w Skanska od 5 lat, w tym czasie zrekrutował praktykantów do czterech edycji Programu Praktyk Letnich. Wolny czas poświęca na swoje pasje – rodzinę i jazdę górską na rowerze.

   

  Ania Pukowiec, uczestniczka Programu Praktyk Letnich 2013, absolwentka AGH. Ania swoje praktyki odbywała w biurze SPMa w Oddziale Budownictwa Inżynieryjnego w Krakowie. Obecnie jest w naszej firmie Inżynierem Budowy. Jej hobby to siatkówka.

   

  Chcecie zadać pytania naszym gościom?

  Jeżeli tak, to prześlijcie je Ambasadorowi na Waszej uczelni klikając w poniższy baner.

  Odpowiedzi na najciekawsze pytania będziecie mogli usłyszeć podczas spotkań z nami. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarium wydarzeń.