Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Akademia Techniczno-Humanistyczna

  Zapraszamy na spotkanie ze Skanska, podczas którego będziecie mieli okazję poznać:

   

   

  Wojciecha Bury, Menedżera Projektów w Oddziale Budownictwa Inżynieryjnego w Katowicach. Wojciech jest związany z branżą budowlaną od 9 lat, w sumie zrealizował ok. 30 projektów. Obecnie zarządza 5 projektami : remontem i modernizacją Śluzy Kłodnica, budową kanalizacji deszczowej w Bielsku-Białej, remontem zabudowy regulacyjnej rzeki Białej w Bielsku-Białej, regulacją rzek Brennicy –Brenna oraz budową wałów przeciwpowodziowych w Czechowicach Dziedzicach. W wolnym czasie podróżuje i uprawia  sport.

   

  Annę Ślusarczyk – od ponad 6 lat związana z obszarem HR oraz szkoleniami. W swoje codziennej pracy zajmuje się wspieraniem menadżerów w obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi takich jak: rozwoju pracowników, rekrutacja, szkolenia oraz prawo pracy. Prywatnie pasjonatka coachingu, snowboardu oraz muzyki jazzowej.

   

  Paulinę Adamczyk, uczestniczkę Programu Praktyk Letnich 2013, studentkę Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Paulina swoje praktyki odbywała na projekcie regulacji rzeki Białej. Obecnie jest w naszej firmie Inżynierem Budowy. Jej hobby to książki i snowboard.

   

  Chcecie zadać pytania naszym gościom?

  Jeżeli tak, to prześlijcie je Ambasadorowi na Waszej uczelni klikając w poniższy baner.

  Odpowiedzi na najciekawsze pytania będziecie mogli usłyszeć podczas spotkań z nami. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarium wydarzeń.