Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Politechnika Częstochowska

  Zapraszamy na spotkanie ze Skanska, podczas którego będziecie mieli okazję poznać:

   

   

  Michała Łukaszkiewicza - Menadżera Projektów w Oddziale Budownictwa Inżynieryjnego w Katowicach. Michał związany jest z branżą budowlaną od 12 lat. Zrealizował 12 projektów na terenie Śląska, m.in. budowa DTŚ w Rudzie Śląskiej i Gliwicach, obwodnica Siewierza. W Częstochowie zrealizował już 3 projekty, a obecnie zarządza kolejnym – przebudową ul. Nadrzecznej. W wolnym czasie chodzi po górach, jeździ na nartach i na rowerze.

     

  Annę Ślusarczyk – od ponad 6 lat związana z obszarem HR oraz szkoleniami. W swoje codziennej pracy zajmuje się wspieraniem menadżerów w obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi takich jak: rozwoju pracowników, rekrutacją, szkoleniami oraz prawem pracy. Prywatnie pasjonatka coachingu, snowboardu oraz muzyki jazzowej.

   

   

   

  Agnieszkę Wira, uczestniczkę Programu Praktyk Letnich 2012, studentkę Politechniki Częstochowskiej. Agnieszka swoje praktyki odbywała na przebudowie Drogi Powiatowej nr 9045 oraz ul. Obrzeżnej i Mikołowskiej w Mysłowicach, obecnie jest Inżynierem Budowy w naszej firmie. Jej hobby to sztuka – renowacja mebli oraz elementów architektonicznych.

   

  Chcecie zadać pytania naszym gościom?

  Jeżeli tak, to prześlijcie je Ambasadorowi na Waszej uczelni klikając w poniższy baner.

  Odpowiedzi na najciekawsze pytania będziecie mogli usłyszeć podczas spotkań z nami. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarium wydarzeń.