Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Politechnika Krakowska

  Zapraszamy na spotkanie ze Skanska, podczas którego będziecie mieli okazję poznać:

   

   

   

  Roberta Jaskot - Menadżera Projektu w Oddziale Budownictwa Inżynieryjnego w Krakowie. Związany z branżą budowlana od 12 lat, realizował min. budowę autostrady A1 Gdańsk – Toruń. Obecne realizacje: Przełożenie linii kolejowej Kraków – Zakopane – odcinek Stryszów – Zembrzyce, budowa mostu w Izdebniku, budowa drogi w Zembrzycach, łącznica kolejowa wraz z mostem nad Skawą w Suchej Beskidzkiej. W wolnym czasie – wyprawy motocyklowe po Europie oraz latanie – głównie szybowcem.

   

  Małgorzatę Łopatkiewicz, Głównego Specjalistę ds. Kadrowego Wsparcia Biznesu w Oddziale Budownictwa Inżynieryjnego w Krakowie. Małgorzata w Skanska pracuje od 18 lat. Do Programu Praktyk Letnich zrekrutowała 40 praktykantów. W wolnym czasie jeździ na nartach oraz na rowerze.

   

   

  Jan Wędzicha, uczestnik Programu Praktyk Letnich 2014, student Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki. Janek swoje praktyki odbywał na budowie mostu w Jadownikach Mokrych. Obecnie jest w naszej firmie Inżynierem Budowy. Jego hobby to piesze wędrówki z psem Ryśkiem.

   

   

  Chcecie zadać pytania naszym gościom?

  Jeżeli tak, to prześlijcie je Ambasadorowi na Waszej uczelni klikając w poniższy baner.

  Odpowiedzi na najciekawsze pytania będziecie mogli usłyszeć podczas spotkań z nami. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarium wydarzeń.