Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Politechnika Śląska

  Zapraszamy na spotkanie ze Skanska, podczas którego będziecie mieli okazję poznać:

  Marcina Skowronka - Dyrektora Zespołu Projektów w Oddziale Budownictwa Ogólnego w Katowicach. Marcin związany jest z branżą budowlaną od 16 lat, w Skanska zrealizował 32 projekty. Obecnie realizuje kompleks biurowy SBP w Katowicach jako Menażer Projektów, oraz zarządza 6 projektami jako Dyrektor Zespołu Projektów. W wolnym czasie preferuje czytanie książek, słuchanie muzyki, oraz od pół roku bieganie.

   

   

  Joannę Szafarczyk, która opiekuje się Oddziałem Budownictwa Ogólnego w Katowicach w zakresie HR. Z zarządzaniem zasobami ludzkimi jest związana od 8 lat – doświadczenie zdobywała w branży budowlanej jak i motoryzacyjnej. Z firmą Skanska związana od niedawna – od lipca 2014 roku. Jej pasją są góry i sporty zimowe.

  Magdalenę Jeziorowską - uczestniczkę Programu Praktyk Letnich 2014, studentka Politechniki Śląskiej. Magda odbywała swoje praktyki na Obiekcie Silesia  Business Park w Katowicach. Obecnie w naszej firmie jest Inżynierem Budowy. Jej hobby to żeglarstwo morskie i sporty zimowe.

   

  Chcecie zadać pytania naszym gościom?

  Jeżeli tak, to prześlijcie je Ambasadorowi na Waszej uczelni klikając w poniższy baner.

  Odpowiedzi na najciekawsze pytania będziecie mogli usłyszeć podczas spotkań z nami. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarium wydarzeń.