Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Politechnika Łódzka

  Zapraszamy na spotkanie ze Skanska, podczas którego będziecie mieli okazję poznać:

   

  Sebastiana Tryniszewskiego - Menadżera Projektów w Oddziale Budownictwa Ogólnego w Łodzi. Sebastian jest związany z branżą budowlaną od 11 lat, w sumie zrealizował 12 projektów. Obecnie zarządza 3 projektami: Wykończenia powierzchni biurowych budynku GHN w Łodzi, Rozbudowa Hotelu Ambasador Centrum w Łodzi, Zaplecze warsztatowo-garażowe dla portu lotniczego im. Władysława Reymonta w Łodzi. Wolny czas spędza aktywnie z rodziną, uprawia sport i planuje podróże.

   

   Adama Maciaszczyk - Menedżera Projektów w Oddziale Budownictwa Inżynieryjnego w Łodzi. Absolwent Politechniki Łódzkiej, Wydział: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska, Kierunek: Budownictwo. Adam związany jest z branżą budowlaną od lutego 2005r. od początku w firmie Skanska S.A. Zrealizował kilkanaście projektów z zakresu gospodarki wodno-ściekowej na terenie miasta Łódź, Piotrków Trybunalski, Łowicz, Opoczno, Łask, Kutno. Obecnie rozpoczyna realizację projektów w Tomaszowie Mazowieckim oraz w Bolimowie. Staje się liderem firmy Skanska w budowaniu sieci gazowych.

  Wolne chwile spędza aktywnie podróżując z rodziną. Kocha polskie góry, zwłaszcza Bieszczady!

   

  Reginę Misztal - Głównego Specjalistę ds. Kadrowego Wsparcia Biznesu w Oddziale Budownictwa Ogólnego w Łodzi. Regina w Skanska pracuje od 26 lat. Do Programu Praktyk Letnich zrekrutowała 35 praktykantów. Lubi zwiedzać ciekawe miejsca. Odpoczywa z daleka od cywilizacji. W wolnym czasie pracuje w ogrodzie i pomaga w remontach znajomym.

   

  Bartłomieja Kordasza, uczestnika Programu Praktyk Letnich 2013, studenta Politechniki Łódzkiej. Bartłomiej swoje praktyki odbywał na budowie obiektu Administracyjno-Sztabowego w Łasku. Obecnie jest w naszej firmie Inżynierem Budowy. Jego hobby to podróżowanie i sport.

   

  Chcecie zadać pytania naszym gościom?

  Jeżeli tak, to prześlijcie je Ambasadorowi na Waszej uczelni klikając w poniższy baner.

  Odpowiedzi na najciekawsze pytania będziecie mogli usłyszeć podczas spotkań z nami. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarium wydarzeń.