Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

  Zapraszamy na spotkanie ze Skanska, podczas którego będziecie mieli okazję poznać:

     

   

  Tomasza Ostalczyka - Menadżera Projektów w Oddziale Budownictwa Inżynieryjnego w Warszawie. Na stanowisku Menadżera od trzech lat. Tomek pracuje w Skanska od blisko 10 lat, natomiast w branży budowlanej 12.  Na stanowisku PM-a brał udział w 27 Projektach. Aktualnie największym realizowanym przez niego Projektem jest budowa ul. Nowolazurowej w Warszawie.
  W wolnym czasie nadrabia straty w obowiązkach domowych oraz stara się spędzić trochę czasu aktywnie (siłownia, piłka).

   

   

  Anię Sęk, która opiekuje się Oddziałem Budownictwa Ogólnego w Warszawie w zakresie HR. Z zarządzaniem zasobami ludzkimi jest związana od 9 lat – doświadczenie zdobywała w branży budowlanej jak i bankowej. Z firmą SKANSKA związana od niedawna – od  sierpnia 2014 roku. Uwielbia siatkówkę i katowicki Spodek.

   

  Dariusza Wagnera, uczestnika Programu Praktyk Letnich 2014, studenta Politechniki Warszawskiej. Darek swoje praktyki odbywał na projekcie Centrum Nowych Technologii CENT I w Warszawie. Obecnie jest Inżynierem Budowy w naszej firmie. Jego hobby to piłka nożna.

   

  Chcecie zadać pytania naszym gościom?

  Jeżeli tak, to prześlijcie je Ambasadorowi na Waszej uczelni klikając w poniższy baner.

  Odpowiedzi na najciekawsze pytania będziecie mogli usłyszeć podczas spotkań z nami. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarium wydarzeń.