Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Wojskowa Akademia Techniczna

  Zapraszamy na spotkanie ze Skanska, podczas którego będziecie mieli okazję poznać:

   

   

  Tomasza Kaliniaka  -Menadżera Projektów w Oddziale Budownictwa Inżynieryjnego w Warszawie. Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej, gdzie w 2004 roku ukończył kierunek Budownictwo w specjalności Budowa Dróg i Mostów. W Skanska pracuje już 13 rok. Swoją historię z firmą rozpoczął już w trakcie studiów - pracował na budowie jako Majster. Obecnie jest Menadżerem Projektów i odpowiada za wszystkie projekty inżynieryjne na terenie wschodnich powiatów Mazowsza i wschodniej części Warszawy. Wolne chwile spędza na wędkowaniu.

  Agnieszkę Będowską, Specjalistę ds. Kadrowego Wsparcia Biznesu w Oddziale Budownictwa Inżynieryjnego w Warszawie. W Skanska pracuje od 4 lat. Do Programu Praktyk Letnich zrekrutowała już 15 praktykantów. W wolnym czasie czyta książki.

   

   


  Aleksandrę Nyczka, uczestniczkę Programu Praktyk Letnich 2014, studentkę Wojskowej Akademii Technicznej. Ola odbywała swoje praktyki na budowie budynku biurowo-usługowego dla Konsalnetu w Warszawie, obecnie jest  w naszej firmie Inżynierem Budowy. Jej hobby to piłka siatkowa i  fotografia.

   

   

  Chcecie zadać pytania naszym gościom?

  Jeżeli tak, to prześlijcie je Ambasadorowi na Waszej uczelni klikając w poniższy baner.

  Odpowiedzi na najciekawsze pytania będziecie mogli usłyszeć podczas spotkań z nami. Zachęcamy do zapoznania się z kalendarium wydarzeń.