Jesteś tutaj

Skanska in Poland

Tutaj znajdziesz naszą aktualną ofertę, informacje o firmie oraz oferty pracy.

Ta strona jest również dostępna w języku:

Zamknij
Skanska in Poland
  Go to start page

  Dlaczego warto?

  Nasza firma jest najlepszym miejscem pracy zarówno dla studentów, jak i doświadczonych specjalistów. Jako uczestnik naszego Programu Praktyk, będziesz miał/a okazję przekonać się, dlaczego warto pracować w Skanska.

  Nasz Program Praktyk Letnich to doskonały sposób na zdobycie wiedzy i doświadczenia, a w rezultacie – wymarzonej pracy. Dzięki specjalnie dopasowanym do Twoich potrzeb szkoleniom i warsztatom rozwiniesz także swoje umiejętności miękkie. Pokazemy Ci, jak byc liderem.


  Co zyskasz uczestnicząc
  w Programie Praktyk Letnich Skanska?

  Jako uczestnik Programu Praktyk Letnich Skanska, weźmiesz udział w realizacji profesjonalnych projektów. Przez 12 tygodni trwania praktyki, pracując pod okiem przydzielonego Ci opiekuna, poznasz wybrany obszar funkcjonowania firmy. Będziesz mieć możliwość samodzielnej realizacji wielu zadań. Powierzymy Ci także wykonanie tzw. zadania przewodniego praktyki. Nasze praktyki są płatne, co oznacza, że za swoją pracę otrzymasz wynagrodzenie.

  Celem naszego Programu Praktyk jest wspieranie rozwoju studentów, dlatego w ramach praktyki zaprosimy Cię na ciekawe szkolenia. Szkolenia i warsztaty dopasowujemy do Twoich potrzeb. Chcemy także, abys rozwinął swoją strone lidera - Program Praktyk Letnich to program dla najlepszych. 

  Po odbyciu Praktyk, kazdy z uczestników otrzyma infrom ację zwrotną, w której Opiekun Praktykanta pokaże mu jak pracował, realizował zadania i rozwijał sie w trakcie realizacji Programu.

  Masz pytania? Zajrzyj na stronę "Najczęściej zadawane pytania" lub skontakuj się z Ambasadorem z Twojej uczelni.